Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 48-123 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 маусымда № 5145 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 40-90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4997 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 562 131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 459 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 40 516 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 123 605 мың теңге;
трансферттер түсімі 21 938 871 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 343 813 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 045 679 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 336 749 мың теңге;
субвенциялар 9 212 630 мың теңге;
2) шығындар 27 595 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 759 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 42 741 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2019 года № 48-123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 июня 2019 года № 5145
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 40-90 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4997, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы 27 562 131 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 459 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления 40 516 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 123 605 тысяч тенге;
поступление трансфертов 21 938 871 тысяча тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 343 813 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 10 045 679 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 336 749 тысяч тенге;
субвенции 9 212 630 тысяч тенге;
2) затраты 27 595 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 759 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 42 741 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 142 342 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 142 342 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Егенбаева
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысының м.а. А. Рустамбеков

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 142 342 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 142 342 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии и.о. Енбекшиказахского районного маслихата Г. Егенбаева
Секретаря Енбекшиказахского районного маслихата А. Рустамбеков

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-123 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 29 мая 2019 года № 48-123 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы