Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 52-138 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 қыркүйекте № 5237 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 40-90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4997 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 30 555 298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 459 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 40 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 123 605 мың теңге;
трансферттер түсімі 24 932 038 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 343 813 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 794 694 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 580 901 мың теңге;
субвенциялар 9 212 630 мың теңге;
2) шығындар 30 588 881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 759 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 42 741 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 сентября 2019 года № 52-138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2019 года № 5237
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 40-90 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4997, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы 30 555 298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 459 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления 40 088 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 123 605 тысяч тенге;
поступление трансфертов 24 932 038 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 343 813 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 12 794 694 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2 580 901 тысяча тенге;
субвенции 9 212 630 тысяч тенге;
2) затраты 30 588 881 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 759 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 42 741 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 142 342 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 142 342 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Байгоджаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 142 342 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 142 342 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Байгоджаев
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қыркүйектегі Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-138 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 сентября 2019 года №52-138 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

64 680
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
64 680
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
76 188
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76 188
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
76 188
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1 694 604
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 694 604
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 003
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
23 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
618 117
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
86 175
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
927 711
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 598
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
6 182 999
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
5 014 701
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 987 270
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 985 440
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 830
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27 431
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 617
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
17 814
2
Әлеуметтік көмек
1 073 743
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 073 743
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
422 028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
82 239
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
84 999
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63 106
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 544
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71 592
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

64 680
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
64 680
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
76 188
464
Отдел образования района (города областного значения)
76 188
018
Организация профессионального обучения
76 188
9
Прочие услуги в области образования
1 694 604
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 694 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 003
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
23 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
618 117
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
86 175
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
927 711
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
14 598
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 182 999
1
Социальное обеспечение
5 014 701
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 987 270
005
Государственная адресная социальная помощь
4 985 440
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 830
464
Отдел образования района (города областного значения)
27 431
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 617
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
17 814
2
Социальная помощь
1 073 743
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 073 743
002
Программа занятости
422 028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
82 239
006
Оказание жилищной помощи
84 999
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63 106
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 544
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 592
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида