Шелек ауылдық округінің Шелек, Май ауылдарындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Шелек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 58 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 25 маусымда № 5191 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шелек ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 маусымдағы қорытындысы негізінде, Шелек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шелек ауылындағы "Арычная" көшесі "Асы" көшесіне, "Вишневая" көшесі "Шиелі" көшесіне, "Восточный тұйық" көшесі "Шығыс тұйық" көшесіне, "Гаражная" көшесі "Бабатоған" көшесіне, "Гидростроительная" көшесі "Ақбұлақ" көшесіне, "Дачная" көшесі "Қайыңды" көшесіне, "Дружба" көшесі "Ақжар" көшесіне, "Илийская" көшесі "Іле" көшесіне, "Интернациональная" көшесі "Береке" көшесіне, "Казачья" көшесі "Жиделі" көшесіне, "Кирпичная" көшесі "Қарасу" көшесіне, "Ключевая" көшесі "Қайнар" көшесіне, "Коммунальная" көшесі "Арасан" көшесіне, "Космонавтов" көшесі "Ғарышкер" көшесіне, "Лесная" көшесі "Сұңқар" көшесіне, "Медицинская" көшесі "Ұлан" көшесіне, "Мелиоративная" көшесі "Талдыбұлақ" көшесіне, "Мира" көшесі "Шаттық" көшесіне, "Новосельская" көшесі "Жаңатұрмыс" көшесіне, "Озерная" көшесі "Көлді" көшесіне, "Парниковая" көшесі "Бірлік" көшесіне, "Речная тұйық" көшесі "Ақтоған тұйық" көшесіне, "Садовая" көшесі "Алмалы" көшесіне, "Советская" көшесі "Көкпекті" көшесіне, "Солнечная" көшесі "Күншуақ" көшесіне, "Стадионная" көшесі "Сарыарқа" көшесіне, "Строительная" көшесі "Бәйтерек" көшесіне, "Тихий тұйық" көшесі "Шымбұлақ тұйық" көшесіне, "Целинная" көшесі "Кеңдала" көшесіне, "Элеваторная" көшесі "Масақты" көшесіне, "Юбилейный тұйық" көшесі "Жеңіс тұйық" көшесіне, "Южный тұйық" көшесі "Оңтүстік тұйық" көшесіне, "8 Марта" көшесі "Ынтымақ" көшесіне;
Май ауылындағы "Парковая" көшесі "Жерұйық" көшесіне, "Табачная-1" көшесі "Сарыбұлақ" көшесіне, "Молодежная" көшесі "Бартоғай" көшесіне, "Лесная" көшесі "Теректі" көшесіне, "Строительная" көшесі "Сарытау" көшесіне, "Студенческая" көшесі "Ақсу" көшесіне, "Медицинская" көшесі "Шілікті" көшесіне, "Майская" көшесі "Ақдала" көшесіне, "Центральная" көшесі "Шалқар" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шелек ауылдық округінің әкімі м.а. М. Бектасов

О переименовании улиц в селах Шелек, Май Шелекского сельского округа
Решение акима Шелекского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 20 июня 2019 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 июня 2019 года № 5191
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Шелекского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 июня 2018 года, аким Шелекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Шелек улицу "Арычная" в улицу "Асы", улицу "Вишневая" в улицу "Шиели", улицу "Восточная тупиковая" в улицу "Шыгыс туйык", улицу "Гаражная" в улицу "Бабатоган", улицу "Гидростроительная" в улицу "Акбулак", улицу "Дачная" в улицу "Кайынды", улицу "Дружбы" в улицу "Акжар", улицу "Илийская" в улицу "Или", улицу "Интернациональная" в улицу "Береке", улицу "Казачья" в улицу "Жидели", улицу "Кирпичная" в улицу "Карасу", улицу "Ключевая" в улицу "Кайнар", улицу "Коммунальная" в улицу "Арасан", улицу "Космонавтов" в улицу "Гарышкер", улицу "Лесная" в улицу "Сункар", улицу "Медицинская" в улицу "Улан", улицу "Мелиоративная" в улицу "Талдыбулак", улицу "Мира" в улицу "Шаттык", улицу "Новосельская" в улицу "Жанатурмыс", улицу "Озерная" в улицу "Кольди", улицу "Парниковая" в улицу "Бирлик", улицу "Речная тупиковая" в улицу "Актоган туйык", улицу "Садовая" в улицу "Алмалы", улицу "Советская" в улицу "Кокпекти", улицу "Солнечная" в улицу "Куншуак", улицу "Стадионная" в улицу "Сарыарка", улицу "Строительная" в улицу "Байтерек", улицу "Тихая тупиковая" в улицу "Шымбулак туйык", улицу "Целинная" в улицу "Кендала", улицу "Элеваторная" в улицу "Масакты", улицу "Юбилейная тупиковая" в улицу "Женис туйык", улицу "Южная тупиковая" в улицу "Онтустык туйык", улицу "8 Марта" в улицу "Ынтымак";
в селе Май улицу "Парковая" в улицу "Жеруйык", улицу "Табачная-1" в улицу "Сарыбулак", улицу "Молодежная" в улицу "Бартогай", улицу "Лесная" в улицу "Теректы", улицу "Строительная" в улицу "Сарытау", улицу "Студенческая" в улицу "Аксу", улицу "Медицинская" в улицу "Шиликти", улицу "Майская" в улицу "Акдала", улицу "Центральная" в улицу "Шалкар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Шелекского сельского округа М. Бектасов