Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 маусымдағы № 43-205 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 14 маусымда № 5172 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 37-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 377 195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 254 952 мың теңге;
трансферттер түсімі 122 243 мың теңге;
2) шығындар 387 113мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 918мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 918мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 287 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 210 227 мың теңге;
трансферттер түсімі 77 312 мың теңге;
2) шығындар 301 089 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 550 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 550 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 296 279 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 282 541 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 738 мың теңге;
2)шығындар 328 352 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 июня 2019 года № 43-205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 июня 2019 года № 5172
В соответствии спунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 37-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5035, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 377 195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 254 952 тысячи тенге;
поступления трансфертов 122 243 тысячи тенге;
2) затраты 387 113тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 918тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 918тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 287 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 210 227 тысяч тенге;
поступления трансфертов 77 312 тысяч тенге;
2) затраты 301 089 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 550 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 550 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 296 279 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 282 541 тысяча тенге;
поступления трансфертов 13 738 тысяч тенге;
2) затраты 328 352 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 073 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 073 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 138 602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 104 884 мың теңге;
трансферттер түсімі 33 718 мың теңге;
2)шығындар 151 248 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 646 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 646 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 84 524 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 710 мың теңге;
2) шығындар 90 584 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 350 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 350 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 252 561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 74 457 мың теңге;
трансферттер түсімі 178 104 мың теңге;
2) шығындар 255 006 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 445 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 445 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50 272 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 20 028 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 244 мың теңге;
2) шығындар 56 937 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 665 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 665мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 82 591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 51 420 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 073 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 073 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 138 602 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 104 884 тысячи тенге;
поступления трансфертов 33 718 тысяч тенге;
2) затраты 151 248 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 646 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 646тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 88 234 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 84 524 тысячи тенге;
поступления трансфертов 3 710 тысяч тенге;
2) затраты 90 584 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 350 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 350 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 252 561 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 74 457 тысяч тенге;
поступления трансфертов 178 104 тысячи тенге;
2) затраты 255 006 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 445 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 445 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 50 272 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 028 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30 244 тысячи тенге;
2) затраты 56 937 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 665 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 665 тысячтенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 82 591 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 51 420 тысяч тенге;

трансферттер түсімі 31 171 мың теңге;
2) шығындар 87 026 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 435 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 435 мың теңге.";
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 161 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 59 309 мың теңге;
трансферттер түсімі 102 039 мың теңге;
2) шығындар 166 484 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 136 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 136 мың теңге.";
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 423 392 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 396 658 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 734 мың теңге;
2) шығындар 451 023 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27 631 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 27 631 мың теңге.";
11-тармақтағы:
"730 907" саны "575 690" санына ауыстырылсын;
Боралдай кентінен "105 235" саны "78 022" санына ауыстырылсын;
Ащыбұлақ ауылдық округінен "135 791" саны "94 950" санына ауыстырылсын;
Байсерке ауылдық округінен "155 878" саны "140 906" санына ауыстырылсын;
Жетіген ауылдық округінен "16 014" саны "4 000" санына ауыстырылсын;
КазЦИК ауылдық округінен "25 284" саны "7 316" санына ауыстырылсын;

поступления трансфертов 31 171 тысяча тенге.
2) затраты 87 026 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 435 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 435 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 161 348 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 59 309 тысяч тенге;
поступления трансфертов 102 039 тысяч тенге;
2) затраты 166 484 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 136 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 136 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 423 392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 396 658 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 734 тысячи тенге;
2) затраты 451 023 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 27 631 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27 631 тысяча тенге.";
в пункте 11:
цифры "730 907" заменить на цифры "575 690";
поселка Боралдай цифры "105 235" заменить на цифры "78 022";
Ащыбулакского сельского округа цифры "135 791"заменить на цифры "94 950";
Байсеркенского сельского округацифры "155 878"заменить на цифры "140 906";
Жетыгенского сельского округа цифры "16 014" заменить на цифры "4 000";
КазЦИКовского сельского округа цифры "25 284" заменить на цифры "7 316" тысячи тенге;

Қараой ауылдық округінен "21 297" саны "7 554" санына ауыстырылсын;
Энергетический ауылдық округінен "271 408" саны "242 942" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Караойского сельского округа цифры "21 297" заменить на цифры "7 554";
Энергетического сельского округа цифры "271 408" заменить на цифры "242 942".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Турумбетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы____________ Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ________шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Е. Турумбетов
СекретарьИлийскогорайонного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от _______ 2019 года № ________ "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы____________ Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ________ шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от________ 2019 года № _________ "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы____________Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ________ шешіміне 6-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 16-қосымша
Қараой ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 6 к решению Илийского районного маслихата от _________ 2019 года № _________ "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 16 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Караойского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы____________ Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №37-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ________ шешіміне 9-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 25-қосымша
Чапаев ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 9 к решению Илийского районного маслихата от ________ 2019 года № _________ "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Приложение 25 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Чапаевского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы