Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 41-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 16 сәуірде № 5113 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1342475 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 902665 мың теңге;
трансферттер түсімі 439810 мың теңге;
2) шығындар 1433381 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 90906 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 90906 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 125760 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85231 мың теңге;
трансферттер түсімі 40529 мың теңге;
2) шығындар 134761 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9001 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9001 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102925 мың теңге;
трансферттер түсімі 58064 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 2 апреля 2019 года № 41-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2019 года № 5113
В соответствии с подрунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5032, опубликован 06 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 1342475 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 902665 тысяч тенге;
поступления трансфертов 439810 тысяч тенге;
2) затраты 1433381 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 90906 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 90906 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 125760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85231 тысяча тенге;
поступления трансфертов 40529 тысяча тенге;
2) затраты 134761 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9001 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9001 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 160989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 102925 тысяч тенге;
поступления трансфертов 58064 тысячи тенге;

2) шығындар 172881 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11892 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11892 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 208665 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 158573 мың теңге;
трансферттер түсімі 50092 мың теңге;
2) шығындар 225251 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16586 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16586 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 461289 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258496 мың теңге;
трансферттер түсімі 202793 мың теңге;
2) шығындар 504523 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 43234 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 43234 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74809 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31673 мың теңге;
трансферттер түсімі 43136 мың теңге;
2) шығындар 79242 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4433 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4433 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 89917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67820 мың теңге;
трансферттер түсімі 22097 мың теңге;
2) шығындар 111262 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21345 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21345 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 172881 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11892 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11892 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 208665 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 158573 тысячи тенге;
поступления трансфертов 50092 тысячи тенге;
2) затраты 225251 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16586 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16586 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 461289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 258496 тысяч тенге;
поступления трансфертов 202793 тысячи тенге;
2) затраты 504523 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 43234 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 43234 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 74809 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31673 тысячи тенге;
поступления трансфертов 43136 тысяч тенге;
2) затраты 79242 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4433 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4433 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 89917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 67820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22097 тысяч тенге;
2) затраты 111262 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21345 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21345 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 169439 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 128243 мың теңге;
трансферттер түсімі 33196 мың теңге;
2) шығындар 177840 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16401 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16401 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 271838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169158 мың теңге;
трансферттер түсімі 102680 мың теңге;
2) шығындар 325131 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 53293 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 53293 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 281335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237141 мың теңге;
трансферттер түсімі 44194 мың теңге;
2) шығындар 312568 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31233 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31233 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 73983 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 46577 мың теңге;
трансферттер түсімі 27406 мың теңге;
2) шығындар 89049 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15066 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15066 мың теңге.";
"12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1689487 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 780597 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 63491 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 75784 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округі 126746 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 223563 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 10577 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 46140 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округі 102174 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 30729 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 207471 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 22215 мың теңге.".

1) доходы 169439 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 128243 тысячи тенге;
поступления трансфертов 33196 тысяч тенге;
2) затраты 177840 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16401 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16401 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 271838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 169158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 102680 тысяч тенге;
2) затраты 325131 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 53293 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 53293 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 281335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 237141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 44194 тысячи тенге;
2) затраты 312568 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 31233 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31233 тысячи тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 73983 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 46577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27406 тысяч тенге;
2) затраты 89049 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15066 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15066 тысяч тенге.";
"12. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1689487 тысяч тенге, в том числе:
Города Каскелен 780597 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 63491 тысяча тенге;
Елтайского сельского округа 75784 тысячи тенге;
Жанашамалганского сельского округа 126746 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 223563 тысячи тенге;
Первомайского сельского округа 10577 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 46140 тысяч тенге;
Умтылский сельского округа 102174 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 30729 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 207471 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 22215 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Марат
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответсвенно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Марат
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "2" сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "2" апреля 2019 года № 41-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2017 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Каскелен на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
126746
043
Бюджеттік алып коюлар
126746
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-16586
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
16586
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
16586
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
16586
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
16586
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
16586
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "2" сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-3 шешіміне 5-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 13-қосымша
Райымбек ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
126746
043
Бюджетные изъятия
126746
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-16586
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16586
8
Используемые остатки бюджетных средств
16586
01
Остатки бюджетных средств
16586
1
Свободные остатки бюджетных средств
16586
01
Свободные остатки бюджетных средств
16586
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 5 к решению Карасайского районного маслихата от "2" апреля 2019 года № 41-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 13 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Райымбекского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
І. Доходы