Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 43-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 7 маусымда № 5161 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5008 тіркелген, 2019 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 624 692 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 14 076 401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 119 701 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 133 856 мың теңге;
трансферттер түсімдері 13 294 734 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 1 689 499 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 751 430 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 853 805 мың теңге;
2) шығындар 28 811 890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 150 057 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 189 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 318 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 337 255 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 337 255 мың теңге".

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-3 "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 28 мая 2019 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 июня 2019 года № 5161
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5008, опубликован 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27 624 692 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 076 401 тысяча тенге;
неналоговые поступления 119 701 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 133 856 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 294 734 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 1 689 499 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 7 751 430 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 853 805 тысяч тенге;
2) затраты 28 811 890 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование 150 057 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 189 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 318 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 337 255 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 337 255 тысяч тенге.

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Марат
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "28" мамыр Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 43-3 шешіміне қосымша

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата А. Марат
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от "28" мая 2019 года № 43-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-3 "О бюджете Карасайского района
на 2019-2021 года"