Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 60-212 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 қыркүйекте № 5247 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4993 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 505 754 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 178 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 11 110 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 308 471 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 399 933 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 533 398 мың теңге;
субвенциялар 3 375 140 мың теңге;
2) шығындар 7 506 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 34 119 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 51 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 311 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-176 "О бюджете Каратальского района на 2019-2021 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 6 сентября 2019 года № 60-212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2019 года № 5247
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 47-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4993, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 505 754 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 178 434 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7 739 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 11 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 308 471 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 399 933 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 533 398 тысячи тенге;
субвенции 3 375 140 тысяч тенге;
2) затраты 7 506 954 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 34 119 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 51 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 311 тысяча тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 35 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 35 319 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 35 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 35 319 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Тенельбаев
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 қыркүйектегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 60-212 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 6 сентября 2019 года № 60-212 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-176 "О бюджете Каратальского района на 2019-2021 годы"

12772
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
203048
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
203048
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13079
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19550
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1504
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
52915
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1457552
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
925829
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
895491
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
895491
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30338
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13429
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16909
2
Әлеуметтік көмек
493046
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
493046
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
276783
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11034
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
33001
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20084
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2424
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41497
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
74806
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33417
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38677
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

12772
9
Прочие услуги в области образования
203048
464
Отдел образования района (города областного значения)
203048
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13079
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
19550
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
90000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1504
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52915
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1457552
1
Социальное обеспечение
925829
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
895491
005
Государственная адресная социальная помощь
895491
464
Отдел образования района (города областного значения)
30338
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13429
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
16909
2
Социальная помощь
493046
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
493046
002
Программа занятости
276783
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11034
006
Оказание жилищной помощи
33001
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20084
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2424
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41497
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74806
023
Oбеспечение деятельности центров занятости
33417
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38677
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)