Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 49-236 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 қаңтарда № 5026 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 103 мың теңге;
трансферттер түсімдері 74 698 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 58 825 мың теңге;
000021субвенциялар 15 873 мың теңге;
2) шығындар 82 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 046 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 046 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде
1) кірістер 25 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 811 мың теңге;
трансферттер түсімдері 21 335 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 523 мың теңге;
субвенциялар 16 812 мың теңге;
2) шығындар 27 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 499 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9 -қосымшаларына сәйкес, оның ішінде
2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 159 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 054 мың теңге;
трансферттер түсімдері 17 105 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 724 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 49-236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 января 2019 года № 5026.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 78 801 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 103 тысячи тенге;
поступления трансфертов 74 698 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 58 825 тысяч тенге;
субвенции 15 873 тысячи тенге;
2) затраты 82 847 тысяч тенге;
0000223) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 046 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 046 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 146 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 811 тысяч тенге;
поступления трансфертов 21 335 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 523 тысячи тенге;
субвенции 16 812 тысяч тенге;
2) затраты 27 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 499 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 21 159 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 054 тысячи тенге;
поступления трансфертов 17 105 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 724 тысячи тенге;

субвенциялар 14 381 мың теңге;
2) шығындар 22 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 123 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 123 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 631 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 741 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 890 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 794 мың теңге;
субвенциялар 16 096 мың теңге;
2) шығындар 23 979 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 348 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019-2021 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 199 414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 904 мың теңге;
трансферттер түсімдері 178 510 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 151 954 мың теңге;
субвенциялар 26 556 мың теңге;
2) шығындар 200 011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 597 мың теңге.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019-2021 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 875 мың теңге;
трансферттер түсімдері 31 380 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 580 мың теңге;
субвенциялар 18 800 мың теңге;
2) шығындар 39 290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

субвенции 14 381 тысяча тенге;
2) затраты 22 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1123 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1123 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 631 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 741 тысяча тенге;
поступления трансфертов 19 890 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 794 тысячи тенге;
субвенции 16 096 тысяч тенге;
2) затраты 23 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 348 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 199 414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 178 510 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 151 954 тысячи тенге;
субвенции 26 556 тысяч тенге;
2) затраты 200 011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 597 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 37 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 875 тысяч тенге;
поступления трансфертов 31 380 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 580 тысяч тенге;
субвенции 18 800 тысяч тенге;
2) затраты 39 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Ескерту. 10 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

12. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 62-299 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от "9" января 2019 года №49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 12.12.2019 № 62-299 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 2-қосымша
2020 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от "9" января 2019 года №49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы