Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастару үшін орындарды белгілеу кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 мамырдағы № 91 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 мамырда № 5138 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Райымбек ауданы әкімдігінің "Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастару үшін орындарды белгілеу кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2015 жылғы 26 наурыздағы № 114 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3121 тіркелген, 2016 жылдың 13 желтоқсанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Кенебаева Гуля Смагуловнаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Умаров
Райымбек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "18" мамырдағы "Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 91 қаулысына 1-қосымша
Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Нарынқол ауылдық округі бойынша:
1) Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі № 22, аудандық әкімшілік ғимаратының алдындағы стенд;
2) Нарынқол ауылы, Албан Асан көшесі № 1, аудандық аурухана ғимаратының алдындағы стенд;
3) Нарынқол ауылы, Өмірзақов көшесімен Ұзақ көшесінің қиылысындағы стенд;
4) Қостөбе ауылы, Б. Соқпақбаев көшесінің бойындағы стенд.
2. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, С. Әшімбаев көшесі № 64, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алдындағы стенд;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 18 мая 2019 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 мая 2019 года № 5138
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Райымбекской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Райымбекского района от 26 марта 2015 года № 114 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3121, опубликован 13 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кенебаеву Гулю Смагуловну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Умаров
Приложение 1 к постановлению акимата Райымбекского района от "18" мая 2019 года № 91 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Райымбекском районе
1. По Нарынколскому сельскому округу:
1) село Нарынкол, улица Райымбека № 22, стенд у здания районного акимата;
2) село Нарынкол, улица Албан Асана № 1, стенд у здания районной больницы;
3) село Нарынкол, стенд на пересечении улиц Омирзакова и Узака;
4) село Костобе, стенд по улице Б. Сокпакбаева;
2. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица С. Ашимбаева № 64, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;

2) Қаратоған ауылы, Н. Өмірзақов көшесі № 44, фельдшерлік пункт ғимаратының алдындағы стенд;
3. Қайнар ауылдық округі бойынша:
1) Қайнар ауылы, Омар көшесі № 22, Қайнар орта мектебінің артындағы стенд.
4. Қақпақ ауылдық округі бойынша:
1) Қақпақ ауылы, Монай-Мұқан көшесі № 20, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы стенд;
2) Көкбел ауылы, Жамбыл көшесі № 16, "Самал" дүкенінің алдындағы стенд.
5. Қарасаз ауылдық округі бойынша:
1) Қарасаз ауылы, Мақатаев көшесімен Алтынсарин көшесінің қиылысындағы стенд;
2) Тұзкөл ауылы, Сатылған көшесінің бойындағы стенд.
6. Сарыжаз ауылдық округі бойынша:
1) Сарыжаз ауылы, Әбдіразақ көшесі № 12, Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд;
2) Көмірші ауылы, Ахмет Уали көшесі № 5, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алдындағы стенд;
3) Ақбейіт ауылы, М. Әлімұлы № 6, "Әлішер" дүкені ғимаратының алдындағы стенд.
7. Сүмбе ауылдық округі бойынша:
1) Сүмбе ауылы, Далабаев көшесімен Абай көшесінің қиылысындағы стенд;
2) Қызылшекара ауылы, Бекдайыр көшесінің бойындағы стенд;
8. Тегістік ауылдық округі бойынша:
1) Тегістік ауылы, Биеке көшесі № 16, Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд.
9. Текес ауылдық округі бойынша:
1) Текес ауылы, Дембаев көшесімен Шахаманов көшесінің қиылысындағы стенд;
2) Жаңа Текес ауылы, М. Әуезов көшесінің бойындағы стенд;
10. Ұзақ батыр ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбастау ауылы Х. Әбдісүлеймен көшесі № 13, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы стенд.
11. Шәлкөде ауылдық округі бойынша:
1) Шәлкөде ауылы, Н. Исабаев көшесі № 34, Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд;
2) Талас ауылы, К. Шәкірт көшесінің бойындағы стенд.
Райымбек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "18" мамырдағы "Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 91 қаулысына 2-қосымша
Райымбек ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Нарынқол ауылдық округі бойынша:
1) Нарынқол ауылы, Төле би көшесі № 44, Т. Жанұзақов атындағы орта мектептің акт залы;
2) Нарынқол ауылы, Ұзақ көшесі № 69, Б. Соқпақбаев атындағы орта мектептің акт залы;
3) Нарынқол ауылы, Абай көшесі № 100, О. Жандосов атындағы орта мектептің акт залы;
4) Қостөбе ауылы, Б. Соқпақбаев көшесі № 1, Қостөбе бастауыш мектептің акт залы.
2. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Сыбанқұлов көшесі № 1, С. Әшімбаев атындағы орта мектептің акт залы;
2) Қаратоған ауылы, Н. Өмірзақов көшесі № 44, Н. Өмірзақов атындағы орта мектептің акт залы.

2) село Каратоган, улица Н. Омирзакова № 44, стенд у здания фельдшерского пункта;
3. По Кайнарскому сельскому округу:
1) село Кайнар, улица Омара № 22, стенд за средней школой Кайнар;
4. По Какпакскому сельскому округу:
1) село Какпак, улица Монай-Мукана № 20, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Кокбель, улица Жамбыла № 16, стенд у здания магазина "Самал";
5. По Карасазскому сельскому округу:
1) село Карасаз, стенд на пересечении улиц Макатаева и Алтынсарина;
2) село Тузколь, стенд по улице Сатылгана;
6. По Сарыжазскому сельскому округу:
1) село Сарыжаз, улица Абдиразака № 12, стенд у здания Дома культуры;
2) село Комирши, улица Ахмет Уали № 5, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Акбейт, улица М. Алимулы № 6, стенд у здания магазина "Алишер";
7. По Сумбинскому сельскому округу:
1) село Сумбе, стенд на пересечении улиц Абая и Далабаева;
2) село Кызылшекара, стенд по улице Бекдайыра;
8. По Тегистикскому сельскому округу:
1) село Тегистик, улица Биеке № 16, стенд у здания Дома культуры;
9. По Текескому сельскому округу:
1) село Текес, стенд на пересечении улиц Дембаева и Шахаманова;
2) село Жана Текес, стенд по улице М. Ауэзова;
10. По Узак батырскому сельскому округу:
1) село Сарыбастау, улица Х. Әбдісүлеймена № 13, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
11. По Шалкодинскому сельскому округу:
1) село Шалкоде, улица Н. Исабаева № 34, стенд у здания Дома культуры;
2) село Талас, стенд по улице К. Шакирта.
Приложение 2 к постановлению акимата Райымбекского района от "18" мая 2019 года № 91 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе"
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями в Райымбекском районе
1. По Нарынколскому сельскому округу:
1) село Нарынкол, улица Толе би № 44, актовый зал средней школы имени Т. Жанузакова;
2) село Нарынкол, улица Узака № 69, актовый зал средней школы имени Б. Сокпакбаева;
3) село Нарынкол, улица Абая № 100, актовый зал средней школы имени О. Жандосова;
4) село Костобе, улица Б. Сокпакбаева № 1, актовый зал начальной школы Костобе.
2. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Сыбанкулова № 1, актовый зал средней школы имени С. Ашимбаева;
2) село Каратоган, улица Н. Умирзакова № 44, актовый зал средней школы имени Н. Умирзакова.

3. Қайнар ауылдық округі бойынша:
1) Қайнар ауылы, Омар көшесі, № 12, Мәдениет үйінің акт залы.
4. Қақпақ ауылдық округі бойынша:
1) Қақпақ ауылы, Жәмеңке көшесі № 17, Жәмеңке атындағы орта мектептің акт залы;
2) Көкбел ауылы, Жамбыл көшесі № 37, Көксай орта мектебінің акт залы.
5. Қарасаз ауылдық округі бойынша:
1) Қарасаз ауылы, Ә. Дөненбаев көшесі № 38, А.А. Барманбекұлы атындағы мектеп гимназиясының акт залы;
2) Тұзкөл ауылы, Сатылған көшесі № 10, Т. Мұсақұлов атындағы орта мектептің акт залы.
6. Сарыжаз ауылдық округі бойынша:
1) Сарыжаз ауылы, Қайым көшесі № 11/А, Сарыжаз орта мектебінің акт залы;
2) Көмірші ауылы, Ахмет Уали көшесі № 1, Көмірші орта мектебінің акт залы;
3) Ақбейіт ауылы, Әлімұлы Мұқан көшесі № 1 Сарыжаз кәсіптік-техникалық колледжінің акт залы.
7. Сүмбе ауылдық округі бойынша:
1) Сүмбе ауылы, Далабаев көшесі № 54, Абай атындағы орта мектептің акт залы;
2) Қызылшекара ауылы, Бекдайыр көшесі № 21, Қ. Байшығанұлы атындағы орта мектептің акт залы.
8. Тегістік ауылдық округі бойынша:
1) Тегістік ауылы, Биеке көшесі № 16, М. Мақатаев атындағы орта мектептің акт залы.
9. Текес ауылдық округі бойынша:
1) Текес ауылы, Дембаев көшесі № 18, Мәдениет үйінің акт залы;
2) Жаңа Текес ауылы, М. Әуезов көшесі № 25, Жаңа Текес орта мектебінің акт залы.
10. Ұзақ батыр ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбастау ауылы, Нұрасыл көшесі № 20, Мәдениет үйінің акт залы.
11. Шәлкөде ауылдық округі бойынша:
1) Шәлкөде ауылы, Жамбаев көшесі № 34, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Талас ауылы, Қ. Шәкірт көшесі № 3, Ш. Уалиханов атындағы орта мектептің акт залы.

3. По Кайнарскому сельскому округу:
1) село Кайнар, улица Омара № 12, актовый зал Дома культуры.
4. По Какпакскому сельскому округу:
1) село Какпак, улица Жаменке № 17, актовый зал средней школы имени Жаменке;
2) село Кокбел, улица Жамбыла № 37, актовый зал средней школы Коксай.
5. По Карасазскому сельскому округу:
1) село Карасаз, улица А. Доненбаева № 38, актовый зал школы гимназии имени А.А. Барманбекулы;
2) село Тузкол, улица Сатылгана № 10, актовый зал средней школы имени Т. Мусакулова.
6. По Сарыжазскому сельскому округу:
1) село Сарыжаз, улица Кайыма № 11/А, актовый зал средней школы Сарыжаз;
2) село Комирши, улица Ахмет Уали № 1, актовый зал средней школы Комирши;
3) село Акбеит, улица Алимулы Мукана № 1, актовый зал Сарыжазского профессионально-технического колледжа;
7. По Сумбинскому сельскому округу:
1) село Сумбе, улица Далабаева № 54, актовый зал средней школы имени Абая;
2) село Кызылшекара, улица Бекдайыра № 21, актовый зал средней школы имени К. Байшыганулы.
8. По Тегистикскому сельскому округу:
1) село Тегистик, улица Биеке № 16, актовый зал средней школы имени М. Макатаева;
9. По Текесскому сельскому округу:
1) село Текес, улица Дембаева № 18, актовый зал Дома культуры;
2) село Жана Текес, улица М. Ауезова № 25, актовый зал средней школы Жана Текес.
10. По Узак батырскому сельскому округу:
1) село Сарыбастау, улица Нурасыла № 20, актовый зал Дома культуры.
11. По Шалкодинскому сельскому округу:
1) село Шалкоде, улица Жамбаева № 34, актовый зал Дома культуры;
2) село Талас, улица К. Шакирта № 3, актовый зал средней школы имени Ш. Уалиханова.