Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-64-369 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 желтоқсанда № 5364 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-48-300 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5021 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 483 662 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 380 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 мың теңге;
трансферттер түсімі 103 242 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 103 242 мың теңге;
2) шығындар 489 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 235 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 988 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 570 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 418 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 196 мың теңге;
субвенциялар 12 222 мың теңге;
2) шығындар 23 696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 708 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 708 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2019 года № 6-64-369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2019 года № 5364
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-48-300 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5021, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 483 662 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 380 394 тысячи тенге;
неналоговые поступления 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов 103 242 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 103 242 тысячи тенге;
2) затраты 489 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 235 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 988 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 418 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 196 тысяч тенге;
субвенция 12 222 тысячи тенге;
2) затраты 23 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 708 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 708 тысяч тенге.";

"3. 2019-2021 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 529 мың теңге;
трансферттер түсімі 24 616 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 873 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 33 862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 717 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 717 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 621 мың теңге;
трансферттер түсімі 18 111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 118 мың теңге;
субвенциялар 13 993 мың теңге;
2) шығындар 31 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 052 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 101 266 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 712 мың теңге;
трансферттер түсімі 70 554 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 64 822 мың теңге;
субвенциялар 5 732 мың теңге;
2) шығындар 124 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 809 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 907 мың теңге;
трансферттер түсімі 62 615 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48 546 мың теңге;
субвенциялар 14 069 мың теңге;
2) шығындар 76 367 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 845 мың теңге;

"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 31 145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24 616 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 873 тысячи тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 33 862 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 717 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 717 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 732 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 621 тысяча тенге;
поступления трансфертов 18 111 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 118 тысяч тенге;
субвенция 13 993 тысячи тенге;
2) затраты 31 784 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 052 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 052 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 101 266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 712 тысяч тенге;
поступления трансфертов 70 554 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 64 822 тысячи тенге;
субвенция 5 732 тысячи тенге;
2) затраты 124 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 809 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 70 522 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 907 тысяч тенге;
поступления трансфертов 62 615 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48 546 тысяч тенге;
субвенция 14 069 тысяч тенге;
2) затраты 76 367 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 845 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 845 мың теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 186 966 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 34 мың теңге;
трансферттер түсімі 148 927 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 148 927 мың теңге;
2) шығындар 206 880 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 914 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 914 мың теңге.";
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 82 608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 290 мың теңге;
трансферттер түсімі 77 318 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 60 382 мың теңге;
субвенциялар 16 936 мың теңге;
2) шығындар 84 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 994 мың теңге.";
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Талды ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 813 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 217 мың теңге;
трансферттер түсімі 25 596 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 125 мың теңге;
субвенциялар 15 471 мың теңге;
2) шығындар 35 736 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 923 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 923 мың теңге.";
"11. 2019-2021 жылдарға арналған Үлкенағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 423 мың теңге;
трансферттер түсімі 67 874 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 52 474 мың теңге;
субвенциялар 15 400 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 845 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 186 966 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления 34 тысячи тенге;
поступления трансфертов 148 927 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 148 927 тысяч тенге;
2) затраты 206 880 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 914 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 914 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 82 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 290 тысяч тенге;
поступления трансфертов 77 318 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 60 382 тысячи тенге;
субвенция 16 936 тысяч тенге;
2) затраты 84 602 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 994 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 994 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Талдынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 31 813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 217 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 596 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 125 тысяч тенге;
субвенция 15 471 тысяча тенге;
2) затраты 35 736 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 923 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 923 тысячи тенге.";
"11. Утвердить бюджет Улкенагашского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 72 208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 911 тысяч тенге;
неналоговые поступления 423 тысячи тенге;
поступления трансфертов 67 874 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 52 474 тысячи тенге;
субвенция 15 400 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 860 мың теңге.";
"15. 2019 жылға арналған қала және ауылдық округтер бюджеттерінде 173 130 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Жаркент қаласы 168 070 мың теңге;
Пенжім ауылдық округі 5060 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 860 тысяч тенге.";
"15. Предусмотреть в бюджетах города и сельских округов на 2019 год бюджетные изъятия в районной бюджет в сумме 173 130 тысяч тенге, в том числе:
город Жаркент 168 070 тысяч тенге;
Пиджимский сельский округ 5 060 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы А. Иманбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-64-369 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата А. Иманбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 6-64-369

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0