Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 328 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 қарашада № 5290 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарқан ауданы әкімі аппаратының басшысы Абибеков Бауыржан Бақытовичке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім
М. Разбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__" ___________ "Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" №___ қаулысына қосымша
Сарқан ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Сарқан аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 638 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3671 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Сарқан ауданының Аманбөктер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 518 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 болып тіркелген, 2015 жылғы 02 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Сарқан ауданының Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 02 шілдедегі № 316 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3317 болып тіркелген, 2015 жылғы 04 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарканского района
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 4 ноября 2019 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 ноября 2019 года № 5290
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Сарканского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Сарканского района" Абибекова Бауыржана Бакытовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Разбеков
Приложение к постановлению акимата Сарканского района от "___" _________ года №___ "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарканского района"
Перечень некоторых постановлений акимата Сарканского района признаваемых утратившими силу
1. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Сарканский районный отдел физической культуры и спорта" от 09 декабря 2015 года № 638 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3671, опубликован 19 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Аманбоктерского сельского округа Саркандского района" от 23 сентября 2015 года № 518 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3498, опубликован 02 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Сарканского района" от 02 июля 2015 года № 316 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3317, опубликован 04 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").