Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 43-203 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 18 сәуірде № 5119 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының 2019 жылғы 10 қаңтарындағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5030 тіркелген, 2019 жылғы 1 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 669 949 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 649 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 20 442 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20 442 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 676 913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6964 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99 070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 010 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 010 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 100 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2019 года № 43-203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 апреля 2019 года № 5119
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5030, опубликован 1 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 669 949 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 649 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 20 442 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20 442 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 676 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 964 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 964 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 99 070 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 010 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 010 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 100 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 615 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 142 013 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 125 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 17 013 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 013 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 154 044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 031 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бесағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 168 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 148 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 711 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 711 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 173 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 909 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 043 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 267 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 267 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 26 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 615 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 142 013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 125 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 17 013 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 013 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 154 044 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 031 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 031 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бесагашского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 168 460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 148 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 711 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 711 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 173 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 909 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бескайнарского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 043 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 5 267 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 267 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 26 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 758 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 758 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Исабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "03" сәуірдегі "Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 43-203 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата К. Исабаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "03" апреля 2019 года № 43-203 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "03" сәуірдегі "Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 43-203 шешіміне 8-қосымша
"Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 22-қосымша
2019 жылғы Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 8 к решению Талгарского районного маслихата от "03" апреля 2019 года № 43-203 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Приложение 22 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование