Ұйғыр ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 6-56-321 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 қазанда № 5277 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Уйгурскому району
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 сентября 2019 года № 6-56-321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 октября 2019 года № 5277
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ұйғыр ауданы бойынша қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихаттың "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелер жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органынан мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Дауренбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы "___" ___________ "Ұйғыр ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № _________ шешіміне қосымша
Қызметін Ұйғыр ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Р/
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
2.
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3.
Ойын өткізу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
6
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелі
8
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность по Уйгурскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительству, связи, торговли, туризма и жилья".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь районного
маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата № _________ от "__" ______ 2019 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Уйгурскому району"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Уйгурского района
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
6
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
8
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10