Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-42-253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 6-57-324 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5332 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-42-253 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5005 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11046600 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1657408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16332 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21609 мың теңге;
трансферттер түсімі 9351251 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 3017 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4892154 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 360810 мың теңге;
субвенциялар 4095270 мың теңге;
2) шығындар 11074291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31133 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 56227 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 6-57-324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5332
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5005, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 11046600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1657408 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16332 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 21609 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9351251 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 3017 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4892154 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 360810 тысячи тенге;
субвенции 4095270 тысяч тенге;
2) затраты 11074291 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 31133 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 56227 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25094 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 58824 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 58824 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 58824 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 58824 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".