Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қыркүйектегі № 24-87 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5269 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 тіркелген, 2019 жылдың 08 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 5, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 4320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 863 мың теңге;
трансферттер түсімдері 209 457 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 164 060 мың теңге;
субвенциялар 45 397 мың теңге;
2) шығындар 240 745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 425 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 945 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 225 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 110 мың теңге;
субвенциялар 15 975 мың теңге;
2) шығындар 29 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 308 мың теңге";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 24 сентября 2019 года № 24-87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5269
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5040, опубликован 08 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 234 320 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 863 тысячи тенге;
поступления трансфертов 209 457 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 164 060 тысяч тенге;
субвенции 45 397 тысяч тенге;
2) затраты 240 745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 425 тысяч тенге";
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27 170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 225 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 110 тысяч тенге;
субвенции 15 975 тысяч тенге;
2) затраты 29 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2308 тысяч тенге";
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 37 444 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 086 мың теңге;
трансферттер түсімдері 34 358 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 046 мың теңге;
субвенциялар 15 312 мың теңге;
2) шығындар 37 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 109 мың теңге";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 60 355мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 020 мың теңге;
трансферттер түсімдері 56 335 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 229 мың теңге;
субвенциялар 48 106 мың теңге;
2) шығындар 61 059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 704 мың теңге".

1) доходы 37 444 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34 358 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 046 тысяч тенге;
субвенции 15 312 тысячи тенге;
2) затраты 37 553 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 109 тысяч тенге";
"7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 60 335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 020 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56 335 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 229 тысяч тенге;
субвенции 48 106 тысяч тенге;
2) затраты 61 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 704 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 704 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 13, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Таударбекова
Кеген аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Советов
"Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы "24" қыркүйектегі № 24-87 шешіміне 1-қосымша
Кеген аудандық маслихатының 2019 жылғы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-53 шешіміне 1-қосымша
Кеген ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

2. Приложения 1, 7, 13, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Г. Таударбекова
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "24" сентября 2019 года № 24-87 "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах cельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы" Приложение 1 к решению
Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-53 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы