Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу және "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 101 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 245 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 23 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 18 тамыздағы № 780 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 18.08.2021 № 780 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 28 февраля 2018 года № 101 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Шымкент от 20 марта 2019 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 28 марта 2019 года № 23. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 18 августа 2021 года № 780
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 18.08.2021 № 780 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 101 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 сәуірдегі "Шымкент келбеті" газетінде және 2018 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 28 февраля 2018 года № 101 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4479, опубликовано 6 апреля 2018 года в газете "Панорама Шымкента" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 апреля 2018 года).

3. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Шымкентский региональный центр правовой информации – филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таратылатын мерзімде баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г. Курманбекову.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
"20" наурыздағы 2019 жылғы
№ 245 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкімдігінің 19.06.2020 № 382 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны
1.
"Шымкент құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Абдрахимов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от "20" марта 2019 года № 245
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Шымкент от 19.06.2020 № 382 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование учреждения
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкент құс"