"2019-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/334-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/365-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 25 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 1, 4-тармақтарына, 111-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоксандағы № 42/334-6с "2019-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 желтоқсанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 169 007 980 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 78 427 753 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 204 096 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 911 618 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 66 464 513 мың теңге;
2) шығындар – 173 452 082 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 118 076 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 708 517 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 7 270 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 7 270 695 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Казақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы-Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/334-6с "О бюджете города Шымкент на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/365-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 29 марта 2019 года № 25. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1, 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/334-6с "О бюджете города Шымкент на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7, опубликовано 21 декабря 2018 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 007 980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –78 427 753 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 204 096 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 911 618 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 66 464 513 тысяч тенге;
2) затраты – 173 452 082 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 118 076 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 708 517 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 7 270 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 270 695 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Шымкентский региональный центр правовой информации-филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Шымкент қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы М.Битеміров
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Ғ.Ташқараев
Шымкент қаласы
маслихатының 2019 жылғы
29 наурыздағы № 47/365-6с
шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы
маслихатының 2018 жылғы
14 желтоқсадағы № 42/334-6с
шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент М.Битемиров
Секретарь маслихата
города Шымкент Г.Ташкараев
Приложение 1 к решению
маслихата города
Шымкент от 29 марта
2019 года № 47/365-6с
Приложение 1 к решению
маслихата города
Шымкент от 14 декабря
2018 года № 42/334-6с
Бюджет города Шымкент на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

4 557 464
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
274 680
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
263 286
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
11 394
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 282 784
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 282 784
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1 711 319
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 686
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
19 686
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 691 633
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 691 633
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 113 787
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 113 787
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
346 935
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 141 905
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
83 065
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
148 280
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
206 452
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 894
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
185 256
05
Денсаулық сақтау
5 058 713
2
Халықтың денсаулығын қорғау
962 080
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
962 080
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
226 837
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
128 739
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
606 504
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 281 347
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы

4 557 464
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
274 680
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
263 286
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
11 394
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 282 784
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 282 784
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
1 711 319
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 686
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
19 686
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 691 633
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 691 633
9
Прочие услуги в области образования
3 113 787
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 113 787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
346 935
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 141 905
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
83 065
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
148 280
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
206 452
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 894
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
185 256
05
Здравоохранение
5 058 713
2
Охрана здоровья населения
962 080
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
962 080
006
Услуги по охране материнства и детства
226 837
007
Пропаганда здорового образа жизни
128 739
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
606 504
03
Специализированная медицинская помощь
2 281 347
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы

2 281 347
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 281 347
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 815 286
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 815 286
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 387
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
189 992
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 907
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 481 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 113 621
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 762 606
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
319 493
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
244 019
037
Әлеуметтік сауықтандыру
75 474
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
1 423 948
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
326 837
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
565 271
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
531 840
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
19 165
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
19 165
2
Әлеуметтiк көмек
7 415 440
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
7 415 440
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 713 026
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 061 812
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
29 237
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 196 091
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 012 407
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

2 281 347
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 281 347
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 815 286
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 815 286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
104 387
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
189 992
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 907
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 481 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 113 621
1
Социальное обеспечение
1 762 606
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
319 493
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
244 019
037
Социальная реабилитация
75 474
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
1 423 948
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
326 837
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
565 271
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
531 840
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
19 165
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
19 165
2
Социальная помощь
7 415 440
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
7 415 440
003
Программа занятости
1 713 026
004
Государственная адресная социальная помощь
2 061 812
007
Оказание жилищной помощи
29 237
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 196 091
009
Социальная поддержка инвалидов
1 012 407
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 015 541
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
125 277
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
262 049
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
935 575
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
865 545
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
320 998
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 828
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
90 583
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
87 139
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
102 122
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
123 802
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
31 553
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
71 385
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
30 135
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
70 030
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
68 530
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31 675 708
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18 607 168
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
119 616
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
83 325
025
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
36 291
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
17 110 554
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14 381 433
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 729 121
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
174 950
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 950
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

1 015 541
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
125 277
030
Обеспечение деятельности центров занятости
262 049
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
935 575
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
865 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
320 998
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 828
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
90 583
026
Капитальные расходы государственного органа
87 139
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
102 122
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
123 802
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
31 553
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
71 385
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
30 135
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
70 030
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
68 530
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31 675 708
1
Жилищное хозяйство
18 607 168
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
119 616
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
83 325
025
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
36 291
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
17 110 554
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14 381 433
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 729 121
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
174 950
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
174 950
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы

4 727 870
1
Ауыл шаруашылығы
2 845 948
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
2 845 948
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 324
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
5 500
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 529
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
466
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
835
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 500
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
108 227
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
35 835
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 178
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
3 304
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
91 710
028
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30 000
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
9 765
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
13 130
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
300
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
105 145
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
862 862
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 196 235
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
100 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
78 698
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
13 405
3
Орман шаруашылығы
135 189
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

4 727 870
1
Сельское хозяйство
2 845 948
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
2 845 948
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
174 324
002
Поддержка семеноводства
5 500
003
Капитальные расходы государственного органа
11 529
008
Организация санитарного убоя больных животных
466
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
835
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 500
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
108 227
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
35 835
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 178
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
3 304
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
91 710
028
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
30 000
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 765
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
13 130
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
300
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
105 145
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
862 862
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 196 235
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
100 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
78 698
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
13 405
3
Лесное хозяйство
135 189
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

500 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
504 239
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
504 239
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 778
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
374 461
13
Басқалар
6 072 209
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
1 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 000
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 000
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 413 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
1 413 000
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
80 000
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 083 000
018
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
200 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
9
Басқалар
4 658 209
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
905 101
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
905 101
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
360 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
360 000
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
50 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
50 000
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
333 285
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
333 285
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 470 600
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

500 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
504 239
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
504 239
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
129 778
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
374 461
13
Прочие
6 072 209
1
Регулирование экономической деятельности
1 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 000
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 000
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 413 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
1 413 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
80 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 083 000
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
200 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 000
9
Прочие
4 658 209
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
905 101
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
905 101
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
360 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
360 000
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
50 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
50 000
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
333 285
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
333 285
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 470 600
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства