Шымкент қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативтерін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 281 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 31 болып тіркелді
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативтері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таратылатын мерзімде баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "4" сәуірдегі
№ 281 қаулысына қосымша
Шымкент қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативтері
1. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін- таза кірістің 50 пайызы мөлшерінде, оның ішінде денсаулық сақтау саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыратын коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза кірістерінің бір бөлігін аудару нормативі 5 пайыз мөлшерінде белгіленеді.
2. Таза кірістің қалған бөлігі коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың дамуына жұмсалады.

Об установлении нормативов отчисления и распределения части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 4 апреля 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 8 апреля 2019 года № 31
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормативы отчисления и распределения части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Шымкентский региональный центр правовой информации – филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г.Курманбекову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Абдрахимов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от "4" апреля 2019 года
№ 281
Нормативы отчисления и распределения части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Шымкент
1. Для коммунальных государственных предприятий - в размере 50 процентов от чистого дохода, из них для коммунальных государственных предприятий, осуществляющих производственно-хозяйственную деятельность в области здравоохранения, норматив отчисления части чистого дохода устанавливается в размере 5 процентов.
2. Оставшейся в распоряжении коммунальных государственных предприятий части чистого дохода направляется на развитие предприятия.