Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 192 "2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 696 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 60 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Шымкент от 7 марта 2019 года № 192 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год"
Постановление акимата города Шымкент от 13 сентября 2019 года № 696. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 13 сентября 2019 года № 60. Прекращено действие в связи с истечением срока

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 3-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 192 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20 тіркелген, 2019 жылғы 15 наурызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшаның 29 қатары
"
29

В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 7 марта 2019 года № 192 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20, опубликовано 15 марта 2019 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения и дополнение:
строку 29 приложения к указанному постановлению
"
29

1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң бірінші орынбасары Қ.Нұртайға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 29 тамыздан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
қала әкімі Е. Айтаханов

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Нуртай К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшее с 29 августа 2019 года.
Аким города Е. Айтаханов