"Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы №14-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы №38-15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы Жамбыл облыстық мәслихатының шешімі
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 38-13 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 4339 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы №14-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-15 шешімінің (Жамбыл облысының Әділет департаментінде № 2709 болып тіркелген, Жамбыл облыстық "Ақ жол" газетінде 2015 жылғы 8 тамызындағы № 96-97 (18130-18131) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жамбыл облыстық мәслихаттың кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрайымы Г. Тлеубердиева
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов

О признании утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-15 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 июня 2013 года № 14-14 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 26 сентября 2019 года № 38-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 сентября 2019 года № 4339
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-15 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 июня 2013 года № 14-14 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Жамбылской области за № 2709, опубликовано 8 августа 2015 года № 88 (18105) в областной газете "Знамя труда").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата Г. Тлеубердиева
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков