Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының кейбір елді мекендерін тарату туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 206 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 38-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 4340 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Мойынқұм ауданының өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұрақты халқының саны елу адамнан аспайтындығына байланысты, жекелеген ауылдық округтердің төмендегі аталған ауылдарды таратылып, тұрғындары елді мекендердің құрамына қосылсын.
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының келесі елді мекендері:
1) Ұланбел ауылдық округінің Кіші Қамқалы ауылы таратылып, таратылған ауылдың тұрғындары Ұланбел ауылдық округінің Ұланбел ауылының құрамына қосылсын;
2) Қарабөгет ауылдық округінің Байтал және Арал ауылдары таратылып, таратылған ауылдардың тұрғындары Қарабөгет ауылдық округінің Сарыөзек ауылының құрамына қосылсын;
3) Мирный ауылы әкімшілігінің ГРЭ-21 ауылы таратылып, таратылған ауылдың тұрғындары Мирный ауылы әкімшілігінің Мирный ауылының құрамына қосылсын.
2. Осы нормативтік құқытық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары М.Шүкеевке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқытық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі А. Мырзахметов
Облыстық мәслихаттың сессиясының төрайымы Г. Тлеубердиева
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов

Об упразднении некоторых населенных пунктов Мойынкумского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 26 сентября 2019 года № 206 и решение Жамбылского областного маслихата от 26 сентября 2019 года № 38-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 сентября 2019 года № 4340
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая предложения представительного и исполнительного органа Мойынкумского района, акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить ниже перечисленные села отдельных сельских округов, в которых численность постоянного населения менее пятидесяти человек, включив их население в состав населенного пункта.
Следующие населенные пункты Мойынкумского района Жамбылской области:
1) упразднить село Малый Камкалы Уланбельского сельского округа, включив население упраздняемого села в состав села Уланбель Уланбельского сельского округа;
2) упразднить села Байтал и Арал Карабогетского сельского округа, включив население упраздняемых сел в состав села Сарыозек Карабогетского сельского округа;
3) упразднить село ГРЭ-21 акимата села Мирный, включив население упраздняемого села в состав села Мирный акимата села Мирный.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования областного маслихата и на заместителя акима области М.Шукеева.
3. Настоящее нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата Г. Тлеубердиева
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков