Жамбыл облысы Талас ауданының Көктал ауылдық округінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 284 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 4455 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об изменении границы (черты) Кокталского сельского округа Таласского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 13 декабря 2019 года № 284 и решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2019 года № 4455
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы нормативтік құқықтық актінің қосымшасына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттік босалқы жердің есебінен 3311,4741 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Талас ауданының Көктал ауылдық округінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары М.Шүкеевке жүктелсін.

1. Изменить границу (черту) за счет земель государственного земельного запаса по экспликации, согласно приложению к настоящему нормативному правовому акту присоединением 3311,4741 гектаров в Кокталский сельский округ Таласского района Жамбылской области.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования и на заместителя акима области М. Шукеева.