Тараз қаласында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 4524 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4474 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в городе Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 27 декабря 2019 года № 4524. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2019 года № 4474.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в городе Тараз согласно приложению.

2. "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары К.Олжабайға жүктелсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз К.Олжабая.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі А. Карабалаев
Қосымша
Тараз қаласында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 27.02.2020 № 724 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысы ның мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер дің саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Шағын орталықтар

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз А. Карабалаев
Приложение
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в городе Тараз
Сноска. Приложение с изменениями внесенными постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 27.02.2020 № 724 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации
Мини-центры

280
33545
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№20 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
37349
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№21 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
40796
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№22 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
31494
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №23 "Жас дәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
49459
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№24 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
75602
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№25 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
64
58086
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №26 "Нұрай" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
33861
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№27 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
35534
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№28 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
32776
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№29 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
42003
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №30 "Назерке" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
35579
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №31 "Балапан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
110
51157
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №32 "Ботақан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
31600
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №33 "Айсәуле" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
37989
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №34 "Бақыт" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
34059
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №35 "Ер Төстік" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
33043
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №36 "Бүлдіршін" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
32635
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №37 "Бәйтерек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
43229
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №38 "Толағай" бөбекжай-бакшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
34982
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №39 "Балдаурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

280
33545
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №20" отдела образования акимата города Тараз"
175
37349
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №21" отдела образования акимата города Тараз"
280
40796
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №22" отдела образования акимата города Тараз"
280
31494
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №23 "Жас дәурен" отдела образования акимата города Тараз"
140
49459
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №24" отдела образования акимата города Тараз"
50
75602
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №25" отдела образования акимата города Тараз"
64
58086
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №26 "Нұрай" отдела образования акимата города Тараз"
280
33861
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №27" отдела образования акимата города Тараз"
280
35534
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №28" отдела образования акимата города Тараз"
280
32776
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №29" отдела образования акимата города Тараз"
140
42003
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №30 "Назерке" отдела образования акимата города Тараз"
320
35579
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №31 "Балапан" отдела образования акимата города Тараз"
110
51157
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №32 "Ботақан" отдела образования акимата города Тараз"
280
31600
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №33 "Айсәуле" отдела образования акимата города Тараз"
280
37989
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №34 "Бақыт" отдела образования акимата города Тараз"
100
34059
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №35 "Ер Төстік" отдела образования акимата города Тараз"
250
33043
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №36 "Бүлдіршін" отдела образования акимата города Тараз"
280
32635
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №37 "Бәйтерек" отдела образования акимата города Тараз"
75
43229
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №38 "Толағай" отдела образования акимата города Тараз"
320
34982
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №39 "Балдаурен" отдела образования акимата города Тараз"