"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 421 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 217 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 4207 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 421 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2751 болып тіркелген, 2015 жылдың 16 қыркүйегінде аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Рахманбердиев

О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 31 июля 2015 года № 421 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 24 апреля 2019 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 апреля 2019 года № 4207
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Байзакского района от 31 июля 2015 года № 421 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2751, опубликовано 16 сентября 2015 года в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь") признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Рахманбердиев