"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 54-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 4376 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4057 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"17390903" сандары "17540748" сандарымен ауыстырылсын;
"15966466" сандары "16116311" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"17402943" сандары "17552788" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"14645" сандары "16662" сандарымен ауыстырылсын;
"26513" сандары "30300" сандарымен ауыстырылсын;
"11868" сандары "13638" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-26685" сандары "-28702" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"26685" сандары "28702" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019–2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 24 октября 2019 года № 54-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 октября 2019 года № 4376
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4057, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "17390903" заменить цифрами "17540748";
цифры "15966466" заменить цифрами "16116311";
в подпункте 2)
цифры "17402943" заменить цифрами "17552788";
в подпункте 3)
цифры "14645" заменить цифрами "16662";
цифры "26513" заменить цифрами "30300";
цифры "11868" заменить цифрами "13638";
в подпункте 5)
цифры "-26685" заменить цифрами "-28702";
в подпункте 6)
цифры "26685" заменить цифрами "28702";

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы ___қазандағы
№___шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Секретарь Байзакского районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от ___ октября 2019 года №____
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

7372
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
658365
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
413157
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26040
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28645
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5120
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39240
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
82606
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61657
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105379
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40025
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
16256
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1036
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
36564
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10248
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
371
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
847648
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27968
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
27968
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
458452
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7113
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
298
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1200
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
449841
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
361228
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

7372
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
658365
002
Программа занятости
413157
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26040
006
Оказание жилищной помощи
1900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28645
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5120
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39240
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
82606
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61657
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40025
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
16256
021
Капитальные расходы государственного органа
1036
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
36564
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10248
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
371
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
847648
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27968
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
27968
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
458452
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7113
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
298
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1200
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
449841
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
361228
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

2159
12
Көлiк және коммуникация
459272
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
459272
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37053
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
90661
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
331558
13
Басқалар
946449
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1566
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6820
076
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
6820
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
114144
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74006
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23138
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50648
051
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18832
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
31816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
465489
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
465489
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
249210
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2159
12
Транспорт и коммуникации
459272
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
459272
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37053
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
90661
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
331558
13
Прочие
946449
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1566
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
1566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6820
076
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
6820
452
Отдел финансов района (города областного значения)
114144
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17000
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
74006
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
23138
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50648
051
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
18832
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
31816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
465489
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
465489
464
Отдел образования района (города областного значения)
249210
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

13638
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13638
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
13638
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы __ мамырдағы
№ ___ шешіміне 2 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған Сазтерек ауылдық округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округтердің атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
022 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

13638
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13638
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
13638
Приложение 2 к решению
Байзакского районного маслихата
от __ октября 2019 года № __
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года №38-3
Перечень бюджетных программ Сазтерекского сельского округа на 2019 год
Наименование сельских округов
001 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
022 Капитальные расходы государственных органов
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"