"2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 48-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 тамызда № 4307 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"706 570" сандары "695 301" сандарымен ауыстырылсын;
"675 862" сандары "664 593" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"714 214" сандары "702 945" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"149 774" сандары "146 721" сандарымен ауыстырылсын;
"140 322" сандары "137 269" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"150 967" сандары "147 914" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"38 930" сандары "32 419" сандарымен ауыстырылсын;
"35 779" сандары "29 268" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"40 416" сандары "33 905" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"84 943" сандары "77 930" сандарымен ауыстырылсын;
"77 593" сандары "70 580" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"86 088" сандары "79 075" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"167 781" сандары "175 441" сандарымен ауыстырылсын;
"10 348" сандары "13 848" сандарымен ауыстырылсын;
"157 183" сандары "161 343" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"169 956" сандары "177 616" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"98 610" сандары "96 318" сандарымен ауыстырылсын;
"88 013" сандары "85 721" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"101 957" сандары "99 665" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 30 июля 2019 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 августа 2019 года № 4307
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "706 570" заменить цифрами "695 301";
цифры "675 862" заменить цифрами "664 593";
в подпункте 2):
цифры "714 214" заменить цифрами "702 945";
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "149 774" заменить цифрами "146 721";
цифры "140 322" заменить цифрами "137 269";
в подпункте 2):
цифры "150 967" заменить цифрами "147 914";
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "38 930" заменить цифрами "32 419";
цифры "35 779" заменить цифрами "29 268";
в подпункте 2):
цифры "40 416" заменить цифрами "33 905";
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "84 943" заменить цифрами "77 930";
цифры "77 593" заменить цифрами "70 580";
в подпункте 2):
цифры "86 088" заменить цифрами "79 075";
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "167 781" заменить цифрами "175 441";
цифры "10 348" заменить цифрами "13 848";
цифры "157 183" заменить цифрами "161 343";
в подпункте 2):
цифры "169 956" заменить цифрами "177 616";
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "98 610" заменить цифрами "96 318";
цифры "88 013" заменить цифрами "85 721";
в подпункте 2):
цифры "101 957" заменить цифрами "99 665";