Жамбыл ауданы әкімдігінің "2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 8 ақпандағы № 57 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қазандағы № 546 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 4357 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл ауданыны әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 57 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшасында жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай, балабақша) 1 бағанада 280 деген сандар 330 деген сандарға өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Казанбасов

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылского района от 8 февраля 2019 года № 57 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год"
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 17 октября 2019 года № 546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 октября 2019 года № 4357
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района от 8 февраля 2019 года № 57 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год" следующее изменение:
в приложении частные дошкольные организации (ясли-сад, детский сад) в 1 строке цифры 280 заменить цифрами 330.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района Найманову Умиткен Капановну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Б. Казанбасов