"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихаты 2019 жылғы 14 наурыздағы № 40-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 4120 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 болып тіркелген, 2019 жылдың 4 қаңтардағы аудандық "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"11 338 676" деген сандар "11 396 676" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 264 230" деген сандар "1 299 230" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 818" деген сандар "34 818" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 338 676" деген сандар "11 457 603" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-42 057" деген сандар "-102 984" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"42 057" деген сандар "102 984" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "60 927" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 14 марта 2019 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 марта 2019 года № 4145
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019–2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4056, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 4 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "11 338 676" заменить цифрами "11 396 676";
цифры "1 264 230" заменить цифрами "1 299 230";
цифры "11 818" заменить цифрами "34 818";
в подпункте 2):
цифры "11 338 676" заменить цифрами "11 457 603";
в подпункте 5):
цифры "-42 057" заменить цифрами "-102 984";
в подпункте 6):
цифры "42 057" заменить цифрами "102 984";
цифры "0" заменить цифрами "60 927";

Аталған шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат А. Елекбаев
Аудандық сессиясының төрағасы
мәслихаттың хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 наурыздағы
№ 40-2 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. КІРІС

Приложение 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурс данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
А. Елекбаев Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 40-2 от 14 марта 2019 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 36-3 от 21 декабря 2018 года
Районный бюджет на 2019 года
Категория
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

5328344
006
Балаларға қосымша білім беру
244548
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
166329
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
166329
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
137651
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
137651
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
346643
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32197
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
183233
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16650
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19545
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
88818
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
856544
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
322700
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
322700
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7951
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7951
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
438708
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
243505
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28765
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26274
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31283
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
39588
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

5328344
006
Дополнительное образование для детей
244548
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
166329
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
166329
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
137651
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
137651
464
Отдел образования района (города областного значения)
346643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32197
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
183233
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
012
Капитальные расходы государственного органа
6000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16650
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19545
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
88818
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
856544
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
322700
005
Государственная адресная социальная помощь
322700
464
Отдел образования района (города областного значения)
7951
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7951
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
438708
002
Программа занятости
243505
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28765
006
Оказание жилищной помощи
10000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26274
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31283
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39588
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

164540
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15078
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3621
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5274
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3693
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3681
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
21342
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7840
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
104011
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22286
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15986
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2300
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11451
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11451
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41528
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41528
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15214
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
26314
12
Көлiк және коммуникация
179442
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38980
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38980
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140462
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
43112
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
97350
13
Басқалар
43539
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

164540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15078
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3621
006
Организация санитарного убоя больных животных
5274
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3693
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3681
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
21342
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7840
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
104011
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22286
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15986
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2300
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11451
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11451
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41528
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41528
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15214
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
26314
12
Транспорт и коммуникации
179442
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38980
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
38980
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140462
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
43112
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
97350
13
Прочие
43539
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)