Салық салу объектісінің Жуалы ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 674 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 4487 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529 - бабының 6 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 37 - бабына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес салық салу объектісінің Жуалы ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Жуалы ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулының әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) Осы қаулының Жуалы ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруын;
4) Осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Уркумбаев Әбдикерим Култаевичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
аудан әкімі Н. Ергебеков
“Келісілді”
Жуалы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
__________Д.Жигитеков
" " ________ 2019 ж.
Жуалы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "__" _______
№_____қаулысына қосымша
Салық салу обьектісінің Жуалы ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэфициенттері

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающее месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 31 декабря 2019 года № 674. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 января 2020 года № 4487.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, со статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жуалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Жуалынского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) Государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) Настоящее постановление после государственной регистрации направить на официальное опубликование в течение десяти календарных дней;
3) Размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Жуалынского района;
4) Принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Уркумбаев Абдикерим Култаевичу.
4. Настоящее Постановление вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Н. Ергебеков
“Согласовано”
Руководитель Управление
государственных доходов по
Жуалынскому району
__________Д.Жигитеков
" " ________ 2019 г.
Приложение к постановление
№___ акимата Жуалынского района
__ ________ 2019 года
Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жуалынского района