Қордай ауданында 2019 жылға орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 535 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4463 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-3) тармақшасына және 62 бабының 6-1 тармағына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қордай ауданында 2019 жылға орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің білімі бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Қордай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімінің орынбасары Б. Жамангозовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі Б. Байтоле
Жамбыл облысы
Қордай ауданы әкімі
2019 жылғы 24 желтоқсаны № 535
Қордай ауданында 2019 жылға орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Атауы
Орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім алушылардың саны
Бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование на 2019 год в Кордайском районе
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 24 декабря 2019 года № 535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 декабря 2019 года № 4463
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6-1 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование на 2019 год в Кордайском районе в соответствии с приложением.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Кордайского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кордайского района Б. Жамангозова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайкого района Жамбылской области Б. Байтоле
Аким Кордайского района
Жамбылской области
от 24 декабря 2019 года № 535
Государственный образовательный заказ на среднее образование на 2019 год в Кордайском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на среднее образование
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося