2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4470 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4449 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынандай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 604 797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 616 198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 722 521 мың теңге;
2) шығындар – 31 566 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 125 509 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 168 083 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 574 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 158 774 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 158 774 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 167 837 мың теңге;
қарыздарды өтеу –42 574 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 511 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 21.04.2020 № 66-2 (01.01.2020 қолдаңысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 26.06.2020 № 69-10 (01.01.2020 қолдаңысқа енгізіледі); 28.08.2020 № 72-2 (01.01.2020 қолдаңысқа енгізіледі); 27.10.2020 № 75-2 (01.01.2020 қолдаңысқа енгізіледі); 08.12.2020 № 77-2 (01.01.2020 қолдаңысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 14 157 707 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2020 жылғы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 577 457 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2019 года № 62-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2019 года № 4470.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" от 12 декабря 2019 года № 41-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4449) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
в подпункте 1):
1) доходы – 30 604 797 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 616 198 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 688 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 722 521 тысяч тенге;
2) затраты – 31 566 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 125 509 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 168 083 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –42 574 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 158 774 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 158 774 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –2 167 837 тысяч тенге;
погашение займов – 42 574 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 511 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 21.04.2020 № 66-2 (вводится в действие с 01.01.2020); с изменениями,внесенными решениями Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26.06.2020 № 69-10 (вводится в действие с 01.01.2020); от 28.08.2020 № 72-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.10.2020 № 75-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 08.12.2020 № 77-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 14 157 707 тысяч тенге.
3. Установить на 2020 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в сумме 577 457 тысяч тенге, в том числе:

Алға ауылдық округі – 18 954 мың теңге;
Ауқатты ауылдық округі – 28 564 мың теңге;
Бетқайнар ауылдық округі – 24 776 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 32 846 мың теңге;
Қақпатас ауылдық округі – 25 220 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 26 117 мың теңге;
Қарасай ауылдық округі –27 839 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 27 341 мың теңге;
Қасық ауылдық округі – 33 248 мың теңге;
Кенен ауылдық округі –19 333 мың теңге;
Қордай ауылдық округі – 81 940 мың теңге;
Масаншы ауылдық округі – 39 319 мың теңге;
Ноғайбай ауылдық округі – 18 988 мың теңге;
Отар ауылдық округі – 36 228 мың теңге;
Сарыбұлақ ауылдық округі – 32 154 мың теңге;
Сортөбе ауылдық округі – 43 260 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 29 633 мың теңге;
Сулұтөр ауылдық округі-14 134 мың теңге;
Үлкен Сулұтөр ауылдық округі-17 563 мың теңге.
4. 2020 жылға аудандық, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы даму, ағымдағы транферттері, оның ішінде "е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге байланыс төлемдері үшін 13 085 мың теңге көлемінде белгіленсін және Қордай ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес 2020 – 2022 жылдары азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер үстемақы қосу белгіленсін.
6. 2020 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 50 849 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Алгинский сельский округ – 18 954 тысяч тенге;
Аухаттинский сельский округ – 28 564 тысяч тенге;
Беткайнарский сельский округ – 24 776 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 32 846 тысяч тенге;
Какпатасский сельский округ – 25 220 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 26 117 тысяч тенге;
Карасайский сельский округ – 27 839 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 27 341 тысяч тенге;
Касыкский сельский округ – 33 248 тысяч тенге;
Кененский сельский округ – 19 333 тысяч тенге;
Кордайский сельский округ – 81 940 тысяч тенге;
Масанчинский сельский округ – 39 319 тысяч тенге;
Ногайбайский сельский округ – 18 988 тысяч тенге;
Отарский сельский округ – 36 228 тысяч тенге;
Сарыбулакский сельский округ – 32 154 тысяч тенге;
Сортобинский сельский округ – 43 260 тысяч тенге;
Степновский сельский округ – 29 633 тысяч тенге;
Сулуторский сельский округ-14 134 тысяч тенге;
Улкен Сулуторский сельский округ-17 563 тысяч тенге.
4. Установить на 2020 год объем целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие, передаваемых из областного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, в том числе на оплату услуг по внедрению информационной связи "е-Халық", в размере 13 085 тысяч тенге и определить на основании постановления акимата Кордайского района.
5. В соответствии со статьей 18 пункта 4 Законом Республики Казахстан от "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса сельских территорий" 8 июля 2005 года установить надбавку на 2020-2022 годы специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, могут устанавливаться повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 50 849 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

9354410
006
Балаларға қосымша білім беру
446772
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
190003
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
190003
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8000
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1848530
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27383
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
335318
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
7045
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34597
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
995
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
27187
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
358543
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1057462
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
750952
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150279
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
150279
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2186
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2186
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
557438
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
249080
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
67572
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2008
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38153
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10536
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету

9354410
006
Дополнительное образование для детей
446772
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
190003
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
190003
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8000
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8000
464
Отдел образования района (города областного значения)
1848530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27383
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
335318
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7045
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34597
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
995
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27187
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
358543
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1057462
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
750952
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150279
005
Государственная адресная социальная помощь
150279
464
Отдел образования района (города областного значения)
2186
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
2186
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
557438
002
Программа занятости
249080
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
67572
006
Оказание жилищной помощи
2008
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38153
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10536
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

9871
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9871
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
80369
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22722
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
57647
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
377810
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22948
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22948
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48354
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19917
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2786
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5350
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3647
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
11301
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2123
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26014
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19414
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
6600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
280494
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
280494
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
156195
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
156195
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46805
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық облыстық маңызы бар қаланың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарын әзірлеу
109390
12
Көлiк және коммуникация
457015
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9871
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9871
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
80369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22722
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
57647
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
377810
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22948
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22948
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19917
003
Капитальные расходы государственных органов
230
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2786
006
Организация санитарного убоя больных животных
5350
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3647
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
11301
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2123
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26014
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19414
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
6600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
280494
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
280494
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
156195
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
156195
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
46805
013
109390
12
Транспорт и коммуникации
457015
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

24132
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24132
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
16339
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16339
02
Қорғаныс
8276
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4687
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4687
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3589
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3589
04
Бiлiм беру
14149505
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2001790
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2001790
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10101182
003
Жалпы білім беру
9654410
006
Балаларға қосымша білім беру
446772
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
190003
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
190003
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8000
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1848530
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27383
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
335318
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
7045
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34597
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
995
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
27187
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
358543
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

24132
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24132
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
16339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
16339
02
Оборона
8276
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4687
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4687
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3589
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3589
04
Образование
14149505
464
Отдел образования района (города областного значения)
2001790
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2001790
464
Отдел образования района (города областного значения)
10101182
003
Общеобразовательное обучение
9654410
006
Дополнительное образование для детей
446772
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
190003
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
190003
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8000
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8000
464
Отдел образования района (города областного значения)
1848530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27383
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
335318
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7045
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34597
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
995
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27187
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
358543
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования