"Меркі ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 21-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 ақпандағы № 42-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 ақпанда № 4100 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Меркі ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 21-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2058 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 желтоқсанда аудандық "Меркі тынысы – Меркенский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Дүйсебаева
Аудандық мәслихат хатшысы І. Ахметжанов

О признании утратившим силу решение Меркенского районного маслихата от 13 ноября 2013 года № 21-5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Меркенскому району"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 7 февраля 2019 года № 42-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 февраля 2019 года № 4100
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Меркенского районного маслихата от 13 ноября 2013 года № 21-5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Меркенскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, опубликовано 11 декабря 2013 года в районной газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник").
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально - экономического, индустриально – инновационного развития, финансам, бюджету, налогам и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Н. Дуйсебаева
Cекретарь районного маслихата И. Ахметжанов