Меркі ауылдық округі Меркі ауылындағы Зеленый, Узкий көшелерінің атын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 02 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қаңтарда № 4091 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және Меркі ауылдық округі, Меркі ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меркі ауылдық округі, Меркі ауылындағы Зеленый көшесі Бірлік көшесіне, Узкий көшесі Медеу көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меркі ауылдық округі әкімінің орынбасары Джасулан Джумаханович Джантелиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Меркі ауылдық округі әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Д. Джантелиев

О переименовании улиц Зеленый, Узкий села Мерке, Меркенского сельского округа
Решение акима Меркенского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 8 января 2019 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 января 2019 года № 4091
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 4 сентября 2018 года и с учетом мнения жителей села Мерке, Меркенского сельского округа, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Зеленый на улицу Бірлік, улицу Узкий на улицу Медеу села Мерке, Меркенского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместитель акима Меркенского сельского округа Джасулан Джумаханович Джантелиев.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
fкима Меркенского сельского округа Д. Джантелиев