"2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 45-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қыркүйекте № 4322 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 қыркүйектегі 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4320 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4061 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"258 320" деген сандары "258 660" деген сандарымен ауыстырылсын;
"234 442" деген сандары "234 782" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"269 180" деген сандары "269 520" деген сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1 тармақта1 тармақта:
1) тармақшада:
"122 405" деген сандары "143 490" деген сандарымен ауыстырылсын;
"118 726" деген сандары "139 811" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"122 584" деген сандары "143 669" деген сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"72 068" деген сандары "72 929" деген сандарымен ауыстырылсын;
"69 095" деген сандары "69 956" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"72 884" деген сандары "73 745" деген сандарымен ауыстырылсын.
Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"108 693" деген сандары "108 768" деген сандарымен ауыстырылсын;
"103 413" деген сандары "103 488" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019 – 2021 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2019 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 сентября 2019 года № 4322
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 2 сентября 2019 года № 44-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года № 34-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4320) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4061, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "258 320" заменить цифрами "258 660";
цифры "234 442" заменить цифрами "234 782";
в подпункте 2):
цифры "269 180" заменить цифрами "269 520".
По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "122 405" заменить цифрами "143 490";
цифры "118 726" заменить цифрами "139 811";
в подпункте 2):
цифры "122 584" заменить цифрами "143 669".
По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "72 068" заменить цифрами "72 929";
цифры "69 095" заменить цифрами "69 956";
в подпункте 2):
цифры "72 884" заменить цифрами "73 745".
По Шыганакскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "108 693" заменить цифрами "108 768";
цифры "103 413" заменить цифрами "103 488";
в подпункте 2):

"111 093" деген сандары "111 168" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "111 093" заменить цифрами "111 168".
Приложение 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.