"2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданыауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 48-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 4375 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және ""2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 47-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4061 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"258660" деген сандары "273144" деген сандарымен ауыстырылсын;
"234782" деген сандары "249266" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"269520" деген сандары "284004" деген сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"143490" деген сандары "147332" деген сандарымен ауыстырылсын;
"139811" деген сандары "143653" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"143669" деген сандары "147511" деген сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"72929" деген сандары "87720" деген сандарымен ауыстырылсын;
"69956" деген сандары "84747" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"73745" деген сандары "88536" деген сандарымен ауыстырылсын.
Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"108768" деген сандары "110967" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019 – 2021годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 25 октября 2019 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 октября 2019 года № 4375
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 23 октября 2019 года № 47-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года № 34-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4363) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4061, опубликованно в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "258660" заменить цифрами "273144";
цифры "234782" заменить цифрами "249266";
в подпункте 2):
цифры "269520" заменить цифрами "284004".
По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "143490" заменить цифрами "147332";
цифры "139811" заменить цифрами "143653";
в подпункте 2):
цифры "143669" заменить цифрами "147511".
По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "72929" заменить цифрами "87720";
цифры "69956" заменить цифрами "84747";
в подпункте 2):
цифры "73745" заменить цифрами "88536".
По Шыганакскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "108768" заменить цифрами "110967";

"103488" деген сандары "105687" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"111168" деген сандары "113367" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "103488" заменить цифрами "105687";
в подпункте 2):
цифры "111168" заменить цифрами "113367".
Приложение 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.