"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы №34-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 41-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 4233 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 cәуірдегі № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4212 болып тіркелген) сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"11 630 158" сандары "13 573 211" сандарымен ауыстырылсын;
"8 150" сандары "8 203" сандарымен ауыстырылсын;
"8 286 692" сандары "10 229 692" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 769 565" сандары "13 712 618" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13 мая 2019 года № 41-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2019 года № 4233
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4212) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4054, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "11 630 158" заменить цифрами "13 573 211";
цифры "8 150" заменить цифрами "8 203";
цифры "8 286 692" заменить цифрами "10 229 692";
в подпункте 2):
цифры "11 769 565" заменить цифрами "13 712 618";
в подпункте 3):

"269 036" сандары "129 629" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Ш. Мырзалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 13 мамырдағы
№ 41-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

цифры "269 036" заменить цифрами "129 629" ;
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Ш. Мырзалиев
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 41-4 от 13 мая 2019 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджет района на 2019 год
Категория
Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

5463
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5463
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
469853
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
275815
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31224
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28004
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4848
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41947
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
35191
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48924
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86047
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38713
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
923
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1067
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7061
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
29111
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1955
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7217
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
746476
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
548951
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3087
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
520664
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
25200
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5057
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5057
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6415
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

5463
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5463
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
469853
002
Программа занятости
275815
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31224
006
Оказание жилищной помощи
3900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28004
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4848
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41947
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35191
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48924
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38713
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
923
021
Капитальные расходы государственного органа
1067
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
7061
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
29111
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1955
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7217
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
746476
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
548951
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3087
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
520664
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25200
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5057
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5057
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6415
005
Развитие коммунального хозяйства

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
80
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
15000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15000
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
15000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
262771
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18112
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17342
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
770
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
183389
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19065
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4000
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3760
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7490
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1572
011
Эпизоотияға қарсы іс шаралар
144000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31287
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11909
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
18898
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29983
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29983
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43975
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43975
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25495
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
15000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15000
036
Развитие газотранспортной системы
15000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
262771
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17342
006
Капитальные расходы государственного органа
770
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
183389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19065
003
Капитальные расходы государственного органа
80
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4000
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3760
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7490
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
144000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31287
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11909
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
18898
007
Капитальные расходы государственного органа
480
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
29983
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29983
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43975
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43975
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25495
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов