Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 216 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 4270 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 119 баптарын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарын басшылыққа алып, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін 101,5139 гектар жер учаскесіне, жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
- осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
- осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
- осы қаулының Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
- осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 25 июня 2019 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июня 2019 года № 4270
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьями 17, 69, 119 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, на земельные участки площадью 101,5139 гектар для прокладки волоконно-оптической линий связи, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Таласского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
- государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
- в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
- размещение настоящего постановления на интернет-ресурс акимата Таласского района Жамбылской области;
- принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Дадабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
Талас ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _______
№____ қаулысына қосымша
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгілеуге берілген жерлердің экспликациясы
Ауылдық округ
Жалпы жер көлемі, гектар
оның ішінде
Жалпы егістік жер көлемі, гектар
Оның ішінде
Шабындық, гектар
Жайылым, гектар
Бөгде жер учаскесі
Құрылыс асты, гектар
Суармалы егістік, гектар
Тәлім егістік, гектар
1
Ақкөл

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Дадабаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Алиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№____ от "___"___ 2019 года
Экспликация земель по установлению публичного сервитута срока на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для прокладки волоконно-оптической линий связи акционерному обществу "Казахтелеком"
Сельский округ
Общая площадь, гектар
В том числе
Общая площадь пашни, гектар
В том числе
сенокосы, гектар
пастбища, гектар
Прочие, гектар
Под строительства, гектар
Пашня орашаемая, гектар
Пашня неорашаемая, гектар
1
Акколь