"2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық маслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 63-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 4428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4052 болып тіркелген, электронды түрде 2019 жылы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған ) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 029 733" сандары "1 029 690" сандарымен ауыстырылсын;
"77 524" сандары "78 883" сандарымен ауыстырылсын;
"1 359" саны "0" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"1 044 584" сандары "1 044 541" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 48-2 "О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 25 ноября 2019 года № 63-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2019 года № 4428
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 48-2 "О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4052, опубликовано в электронном виде 08 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "1 029 733" заменить цифрами "1 029 690";
цифры "77 524" заменить цифрами "78 883";
цифры "1 359" заменить цифрами "0".
в подпункте 2:
цифры "1 044 584" заменить цифрами "1 044 541".
Приложения 1, 2 и 3 и изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Сейдалиев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
2019 жылғы 25 қарашадағы
Талас аудандық мәслихатының
№ 63-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
Талас аудандық мәслихатының
№ 48-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Соммасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Р. Сейдалиев
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 25 ноября 2019 года № 63-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 48-2
Бюджет города Каратау на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы