Көктал ауылдық округінің Көктал ауылындағы Пионерская көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қаңтарда № 4094 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық онамастика комиссиясының 2018 жылғы "4" қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көктал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талас ауданы Көктал ауылдық округі Көктал ауылындағы Пионерская көшесі "Жастар" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Көктал ауылдық округінің әкімі Р. Қырықбаев

О переименовании улицы Пионерская в селе Коктал Кокталского сельcкого округа
Решение акима Кокталского сельского округа Таласского района Жамбылской области от 24 января 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 января 2019 года № 4094
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключения областной онамастической комиссии при акимате Жамбылской области от "4" сентября 2018 года и с учҰтом мнения населения соответствующей территории аким Кокталского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Пионерская на улицу "Жастар" села Коктал Кокталского сельского округа Таласского района.
2. Контроль за исполнением настояшего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокталского сельского округа Р. Кырыкбаев