"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 44-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 4162 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-5 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4159 болып тіркелген, 2019 жылы 14 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"16 454 213" сандары "16 705 944" сандарымен ауыстырылсын;
"2 825 652" сандары "2 850 852" сандарымен ауыстырылсын;
"13 588 340" сандары "13 814 871" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 454 213" сандары "16 920 464" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-144 103" сандары "-358 623" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"144 103" сандары "358 623" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "214 520" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3"О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 29 марта 2019 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2019 года № 4162
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4059, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 454 213" заменить цифрами "16 705 944";
цифры "2 825 652" заменить цифрами "2 850 852";
цифры "13 588 340" заменить цифрами "13 814 871" ;
в подпункте 2):
цифры "16 454 213" заменить цифрами "16 920 464" ;
в подпункте 5):
цифры "-144 103" заменить цифрами "-358 623" ;
в подпункте 6):
цифры "144 103" заменить цифрами "358 623";
цифру "0" заменить цифрами "214520".

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

3791
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3791
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7538035
003
Жалпы білім беру
7098666
006
Балаларға қосымша білім беру
439369
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
150659
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
150659
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1137418
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1137418
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
577682
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48558
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
200600
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40886
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20731
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
263407
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1029890
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
386200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
386200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
550231
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
255080
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18528
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57978
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6917
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62207
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
75000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

3791
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3791
464
Отдел образования района (города областного значения)
7538035
003
Общеобразовательное обучение
7098666
006
Дополнительное образование для детей
439369
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
150659
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
150659
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1137418
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1137418
464
Отдел образования района (города областного значения)
577682
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
48558
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
200600
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40886
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
20731
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
263407
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1029890
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
386200
005
Государственная адресная социальная помощь
386200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
550231
002
Программа занятости
255080
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18528
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57978
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6917
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62207
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

214520
Шу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 29 наурыздағы
№ 44-2 шешіміне 2 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Атауы
001 Қаладағы аудан, аудан дық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөнінде гі қызмет тер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйым дастыру
008 Елді мекен дердегі көшелерді жарықтандыру
009 Елді мекендердің санитария сын қамтамасыз ету
022 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
"Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

214520
Приложение 2 к решению
Шуского районного маслихата
от 29 марта 2019 года № 44-2
Приложение 5 к решению
Шуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Перечень объема выделенных денежных средств по программе аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
(тысяч тенге)
Наименование
001 Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, села, сельского округа
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008 Осве щение улиц населенных пунктов
009 Обеспечение санитарии населенных пунктов
022 Капитальные расходы государственного органа
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов
1
Государственное коммунальное учреждение "Аппарат акима Актобинского сельского округа"