Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қазандағы № 460 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 4348 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңыныңа сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "АБК-Автодор НС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Жамбыл облысы Шу ауданының босалқы жерлерінен Республикалық маңызы бар "Мерке-Бурылбайтал" автомобиль жолын Шу қаласын айналып өту жер учаскесін күрделі жөндеу объектісінде айналма жол мен трасса бойындағы белдеуге қызмет көрсету үшін қосымшаларға сәйкес 20,1748 гектар жер учаскесіне уақытша жер пайдалану құқығына 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "АБК-Автодор НС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер пайдаланушыларына қауымдық сервитут белгілеуден келтірілген шығынды толық көлемде өтеуді қамтамасыз етсін және жер қорын анықтау бойынша іздестіру жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтүзбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 4 октября 2019 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 октября 2019 года № 4348
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "АБК-Автодор НС" право временного землепользования сроком 5 (пять) лет на земельный участок 20,1748 гектар из земель запаса Шуского района Жамбылской области для обслуживания объездной дороги и придорожной полосы объекте капитального ремонта участка обхода города Шу, автомобильной дороги республиканского значения "Мерке-Бурылбайтал" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "АБК-Автодор НС" обеспечить в полном объеме возмещение землепользователям убытков, причиненных установлением публичного сервитута, и после завершения изыскательских работ по определению земельного фонда провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Коммунальное государственное учреждение "Отдел земельных отношений акимата Шуского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить.
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;