Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2019 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 393 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5219 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2019 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (С.Ж. Шайдаров) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Тлемисов
Қарағанды облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Өтешов
Қарағанды облыстық мәслихатының

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2019 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 28 февраля 2019 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2019 года № 5219
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2019 год.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Шайдаров С.Ж.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Тлемисов
Секретарь
Карагандинского областного маслихата
С. Утешов
Утверждены
Решением ХХІІІ сессии
Карагандинского областного маслихата