Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 24/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 5339 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 06/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 03.02.2022 № 06/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37 бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6 бабы 3 тармағының 7-2) тармақшасы, 62 бабы 4 тармағының 4-2) және 6 тармағының 6-1) тармақшаларына, "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығының 5 тарауына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды қаласының Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Қарағанды қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Аубакиров
Қарағанды қаласы
әкімдігінің 2019 жылғы
"__" _______________
№ ________қаулысына
қосымша
Орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Р/с №
Орта білім беру ұйымының түрі
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орындар саны)
Бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование
Постановление акимата города Караганды от 15 мая 2019 года № 24/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 мая 2019 года № 5339. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 3 февраля 2022 года № 06/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 03.02.2022 № 06/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-2) пункта 3 статьи 6, подпунктом 4-2) пункта 4 и подпунктом 6-1) пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", главой 5 приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13418), акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Караганды после его официального опубликования;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды
от "__" ________2019 года
№ _____________
Государственный образовательный заказ на среднее образование
№ п/п
Вид организации среднего образования
Государственный образовательный заказ (количество мест)
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц (тенге)