Теміртау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/1 "Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 14/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 5274 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 25 ақпандағы № 16/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 25.02.2021 № 16/1 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата города Темиртау от 12 апреля 2018 года № 16/1 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 28 марта 2019 года № 14/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 апреля 2019 года № 5274. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 февраля 2021 года № 16/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25.02.2021 № 16/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/1 "Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4733 тіркелген, 2018 жылғы 5 мамырда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 10 мамырдағы № 16 (60) "Отан-Заман" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата города Темиртау от 12 апреля 2018 года № 16/1 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4733, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 мая 2018 года, в газете "Отан-Заман" 10 мая 2018 года № 16 (60)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы " 28 " наурыздағы
№ 14/1 қаулысына қосымша
Теміртау қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/1
қаулысына қосымша
Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыруға арналған орындар
Сауда орындары
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Спабекова Галымжана Оспановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от " 28 " марта 2019 года
№ 14/1
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от 12 апреля 2018 года № 16/1
Места для размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау
Места торговли
1