Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 17/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 5289 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Теміртау қаласында, Металлургтер даңғылының бойындағы АТС-91-ден Амангелді көшесінің бұрышына дейін талшықты-оптикалық байланыс желісін салу және пайдалану үшін жалпы ауданы 10,2342 га жер учаскесiне, жер учаскелерін иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, 3 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 апреля 2019 года № 17/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2019 года № 5289
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут, сроком на 3 года на земельный участок, общей площадью 10,2342 га, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи в городе Темиртау от АТС-91 по проспекту Металлургов до угла улицы Амангельды.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Спабекова Галымжана Оспановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов