Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы 27 сессиясының № 27/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 47/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5575 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы 27 сессиясының № 27/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4873 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 24 шілдеде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жер салығының ставкалары төмендетілген немесе жоғарылатылған Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық
мәслихатының 2019 жылғы
"28" қарашадағы № 47/6
шешіміне қосымша
Теміртау қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
"26" маусымдағы № 27/6
шешіміне қосымша
ТЕМІРТАУ ҚАЛАСЫ ЖЕРЛЕРІН АЙМАҚТАРҒА БӨЛУ СХЕМАСЫ

О внесении изменения в решение 27 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2019 года № 47/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2019 года № 5575
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 27 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4873, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 июля 2018 года), следующее изменение:
схему зонирования земель города Темиртау с понижающими или повышающими ставками земельного налога изложить согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии, секретарь маслихата А. Ломакин
Приложение
к решению Темиртауского
городского маслихата
от "28" ноября 2019 года
№ 47/6
Приложение
к решению Темиртауского
городского маслихата
от "26" июня 2018 года
№ 27/6
СХЕМА ЗОНИРОВАНИЯ ЗЕМЕЛЬ ГОРОДА ТЕМИРТАУ