Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 13/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 ақпанда № 5177 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер Кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, 2018 жылғы 25 қазандағы жер учаскелерін беру жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы, 2018 жылғы 14 қарашадағы жерге орналастыру жобасы негізінде, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін тарту үшін, Балқаш қаласының аумағында орналасқан, ауданы 1,9673 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан жер учаскелерді алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі талшықты-оптикалық байланыс желісін кабельді оржолсыз тарту әдісімен жүргізсін (келісім бойынша).
3. "Балқаш қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айдын Боранбаевич Капашевке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Аглиулин

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 24 января 2019 года № 13/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 февраля 2019 года № 5177
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании протокола заседания комиссии по предоставлению земельных участков от 25 октября 2018 года, землеустроительного проекта от 14 ноября 2018 года, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 1,9673 га, расположенный на территории города Балхаш для прокладки волоконно-оптической линии связи.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" провести волоконно-оптическую линию связи методом бестраншейной прокладки кабеля (по согласованию).
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Капашева Айдына Боранбаевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Аглиулин