Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/214 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 27/229 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5264 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/214 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5105 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 қаңтардағы №1-2 "Балқаш өңірі", 2019 жылғы 04 қаңтардағы №1-2 "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 9 729 162 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 313 765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 536 384 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 828 295 мың теңге;
2) шығындар – 10 256 930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 138 113 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 138 113 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 389 655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 389 655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 338 113 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 727 768 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2018 жылы бөлінген, 28 817 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін".
3) келесі мазмұндағы 8-2 тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2019 жылға арналған калалық бюджет шығындары құрамында Саяқ кентінің бюджетіне 2019 жылға жалпы 30 422 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін".

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 25/214 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13 марта 2019 года № 27/229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2019 года № 5264. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 25/214 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5105, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 04 января 2019 года №1-2, "Северное Прибалхашье" от 04 января 2019 года №1-2, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 729 162 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 313 765 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 536 384 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 828 295 тысяч тенге;
2) затраты – 10 256 930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 138 113 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 138 113 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 389 655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 389 655 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 338 113 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 727 768 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2019 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2018 году, в сумме 28 817 тысячи тенге".
3) дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2019 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Саяк на 2019 год в общей сумме 30 422 тысяч тенге согласно приложению 9".

4) көрсетілген шешімнің 1, 5 және 8 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
5) көрсетілген шешім осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 9 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Б. Алипов
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы
13 наурыздағы № 27/229 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы
26 желтоқсандағы № 25/214 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4) приложения 1, 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложении 1, 2 и 3 к настоящему решению.
5) дополнить указанное решение приложением 9 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Алипов
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 13 марта 2019 года № 27/229
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 25/214
Городской бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы