2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/281 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5648 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
) кірістер – 15 675 295 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 409 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 398 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 883 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 145 316 мың теңге;
2) шығындар – 19 872 301 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 197 006 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 197 006 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 734 399 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 276 727 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 739 344 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/344 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 47 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 61 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.09.2020 № 42/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2020 жылға арналған қалалық бюджет құрамында 5 590 611 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттері, осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында ағымдағы нысаналы даму трансферттері, осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.

О городском бюджете на 2020-2022 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2019 года № 35/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5648. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 675 295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 409 698 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 398 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 80 883 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 145 316 тысяч тенге;
2) затраты – 19 872 301 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 197 006 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 197 006 тысяч тенге:
поступление займов – 3 734 399 тысяч тенге;
погашение займов – 276 727 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 739 334 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/344 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в городской бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 47 процентов;
2) по социальному налогу – 61 процентов.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.09.2020 № 42/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в составе городского бюджета на 2020 год предусмотрены cубвенции в сумме 5 590 611 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, согласно приложению 4 к настоящему решению.
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие, согласно приложению 5 к настоящему решению.

6. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында Саяқ кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенцияның мөлшері: 2020 жыл – 127 237 мың теңге, 2021 жыл – 105 045 мың теңге және 2022 жыл – 104 786 мың теңге және Гүлшат кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенцияның мөлшері: 2020 жыл – 37 346 мың теңге, 2021 жыл – 44 669 мың теңге және 2022 жыл – 45 914 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. 2020 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 6 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
8. 2020 жылға арналған калалық бюджет шығындары құрамында Гүлшат кентінің бюджетіне 2020 жылға берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған калалық бюджет шығындары құрамында Саяқ кентінің бюджетіне 2020 жылға берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 1 495 680 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/344 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10-1. 2020 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2019 жылы бөлінген, 15 402 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.03.2020 № 37/302 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10-2. 2020 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2019 жылы бөлінген, 52 313 мың теңге сомасында Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.03.2020 № 37/302 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10-3. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобаларға 2 238 719 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/344 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. Балқаш қаласы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 130 599 мың теңге сомасында бекітілсін.

6. Установить, что в составе затрат городского бюджета предусмотрен объем субвенции, передаваемой из городского бюджета в бюджет поселка Саяк в сумме: 2020 год – 127 237 тысяч тенге, 2021 год – 105 045 тысяч тенге и 2022 год – 104 786 тысяч тенге и в бюджет поселка Гулшат в сумме: 2020 год – 37 346 тысяч тенге, 2021 год – 44 669 тысяч тенге и 2022 год – 45 914 тысяч тенге.
7. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2020 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Гулшат на 2020 год согласно приложению 7.
9. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2020 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Саяк на 2020 год согласно приложению 8.
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 1 495 680 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/344 (вводится в действие с 01.01.2020).
10-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2020 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2019 году, в сумме 15 402 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2020 № 37/302 (вводится в действие с 01.01.2020).
10-2. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2020 год предусмотрен возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в 2019 году, в сумме 52 313 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2020 № 37/302 (вводится в действие с 01.01.2020).
10-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 2 238 719 тысяч тенге на инфраструктурные проекты в рамках Дорожной карты занятости.
Сноска. Пункт 10-3 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/344 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2020 год в сумме 130 599 тысяч тенге.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 18.09.2020 № 42/338 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. Инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2020 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Пшенбаев
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының

Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 18.09.2020 № 42/338 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2020 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 9 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Пшенбаев
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата

3 371
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 371
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
23 410
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 620
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 790
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
153 092
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
32 091
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 007
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 084
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 328
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 128
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 200
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 029
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 092
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 937
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
35 644
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 644
02
Қорғаныс
34 140
1
Әскери мұқтаждар
18 294
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 294
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 294
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
15 846
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 846
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15 234
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
612
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
65 135
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
65 135
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 135
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

3 371
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 371
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
23 410
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
19 620
003
Капитальные расходы государственного органа
3 790
9
Прочие государственные услуги общего характера
153 092
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
32 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
31 007
007
Капитальные расходы государственного органа
1 084
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
42 128
013
Капитальные расходы государственного органа
4 200
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 029
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36 092
015
Капитальные расходы государственного органа
2 937
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35 644
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
35 644
02
Оборона
34 140
1
Военные нужды
18 294
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 294
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 294
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
15 846
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 846
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15 234
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
612
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
65 135
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
65 135
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 135
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

19 226
7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
111232
8
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
33379
9
Орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды тестілеу үшін
2200
10
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
249600
11
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
14965
12
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
30822
13
Көп пәтерлі тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргізуге
3092
14
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие Біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
2152
15
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
598987
16
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
198375
17
Портал арқылы сатып алынатын әлеуметтік қызметтердің санаторлық-курорттық емделу құнын өтеу ретінде ұсынылатын кепілдендірілген соманы төлеуге
119
Балқаш қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 35/281
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған ағымдағы нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 5- қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 11.11.2020 № 43/344 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Ағымдағы нысаналы даму трансферттердің барлығы
1 141 120
1
Балқаш қаласы №8-13" Самал " ықшам ауданынның жеке меншік тұрғын үйлеріне инжинерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (1 кезек. Құрылыстың ІІ кезегі)
346 931
2
Балқаш қаласы Самал ықшам ауданының инжинерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (І кезек, 1 құрылыс кезеңі, электрмен жабдықтау желілері)
273 351
3
Балқаш қаласы, 10 ыкшам ауданында 45 пәтерлі №18 тұрғын үйдің құрылысы
236 000
4

19 226
7
На выплату государственной адресной социальной помощи
111232
8
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
33379
9
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2200
10
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
249600
11
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14965
12
На жилищно-коммунальное хозяйство
30822
13
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3092
14
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
2152
15
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
598987
16
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
198375
17
На оплату гарантированной суммы, предоставляемой в качестве возмещения стоимости санаторно-курортного лечения, приобретаемого через Портал социальных услуг
119
Приложение 5 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 25 декабря 2019 года
№ 35/281
Целевые трансферты на развитие на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2020 № 43/344 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
3
Всего целевых трансфертов на развитие
1 141 120
1
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам микрорайонов №8-13 "Самал" города Балхаш (1 очередь. ІІ очередь строительства)
346 931
2
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона Самал города Балхаш (I очередь, 1 очередь строительства, сети электроснабжения)
273 351
3
Строительство 45-ти квартирного жилого дома №18 в микрорайоне 10 города Балхаш
236 000
4

Балқаш қаласы, 10 ыкшам ауданында 45 пәтерлі №19 тұрғын үйдің құрылысы
160 869
5
10 ықшам ауданындағы № 18,19 тұрғын үйлердін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
123969
Балқаш қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 35/281
шешіміне 6 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

Строительство 45-ти квартирных жилого дома №19 в микрорайоне 10 города Балхаш
160 869
5
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам №18,19 в микрорайоне 10 города Балхаш
123969
Приложение 6 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 25 декабря 2019 года
№ 35/281
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование