Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы ХХІХ сессиясының № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 тамыздағы № 310 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 қыркүйекте № 5448 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы ХХIХ сессиясының № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5142 нөмерімен тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда № 3 (938) "Қазыналы өңір" газетінде, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ елесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 738 674 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 005 484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 045 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 700 027 мың теңге;
2) шығындар – 3 837 145 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 28 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 70 471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 471 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 95 471 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 10 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXXVI сессияның төрағасы М.Шамбулов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ 310 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
1 - қосымша
2019 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение ХХІХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 250 "О бюджете города Каражал на 2019 - 2021 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2019 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 сентября 2019 года № 5448. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 250 "О бюджете города Каражал на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5142, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 19 января 2019 № 3 (938), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 738 674 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 005 484 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 045 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 700 027 тысяч тенге;
2) затраты – 3 837 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 28 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 70 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 471 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 25 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 95 471 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХVI сессии М. Шамбулов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 августа 2019 года № 310
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Бюджет города Каражал на 2019 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

242320
Материалдық - техникалық базаны нығайту
14500
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
138755
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
6804
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
171678
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3775
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
38334
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
7149
Жастар практикасына
7197
Жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар бөлуге
23988
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2402
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
97159
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
27649
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсинг туралы
64
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14000
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
14000
Нысаналы даму трансферттері
187136
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
87136
Тұрғын үй шаруашылығы
87136
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12541
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
12541
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
74595
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
74595
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
100000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100000
оның ішінде:
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
100000
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ 310 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
5 - қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

242320
Укрепление материально-технической базы
14500
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
138755
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
6804
Управление координации занятости и социальных программ области
171678
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3775
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
38334
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
7149
На молодежную практику
7197
На выделение государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
23988
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2402
На выплату государственной адресной социальной помощи
97159
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
27649
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
64
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
14000
Целевые трансферты на развитие
187136
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
87136
Жилищно-коммунальное хозяйство
87136
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12541
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая, дом 3
12541
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
74595
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
74595
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
100000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100000
в том числе:
Реконструкция канализационных сетей город Каражал, 2 очередь
100000
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 августа 2019 года № 310
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего

1006185
Ағымдағы нысаналы трансферттер
819049
Нысаналы даму трансферттері
187136
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
819049
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
881
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
89
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
792
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
489539
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
138755
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
6804
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
158279
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
889
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
184812
оның ішінде:
165048
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
170312
Материалдық-техникалық базаны нығайту
14500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
178015
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3775
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
38334
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
7149
жастар практикасына
7197
Жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар бөлу
23988
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2402
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
97159
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
27649
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсинг туралы
64
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4940
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге

1006185
Целевые текущие трансферты
819049
Целевые трансферты на развитие
187136
в том числе:
Целевые текущие трансферты
819049
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
881
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
89
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
792
Отдел образования района (города областного значения)
489539
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
138755
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
6804
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
158279
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
889
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
184812
в том числе:
Ремонт объектов образования
170312
Укрепление материально-технической базы
14500
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
178015
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3775
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
38334
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
7149
На молодежную практику
7197
На выделение государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
23988
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2402
На выплату государственной адресной социальной помощи
97159
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
27649
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
64
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
4940
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

87136
оның ішінде:
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12541
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
12541
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
74595
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
74595
Коммуналдық шаруашылық
100000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100000
оның ішінде:
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
100000
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ 310 шешіміне
4 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
6 - қосымша
2019 жылға қаланың жергілікті атқарушы органы резервінің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
13
Басқалар
1388
9
Басқалар
1388
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1388
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1388
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
788
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
600
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ 310 шешіміне
5 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
7 - қосымша
2019 жылы Шалғы кенті әкімінің аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы:

87136
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12541
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая, дом 3
12541
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
74595
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
74595
Коммунальное хозяйство
100000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100000
в том числе:
Реконструкция канализационных сетей город Каражал, 2 очередь
100000
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 августа 2019 года № 310
Приложение 6
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Распределение сумм резерва местного исполнительного органа города на 2019 год
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
13
Прочие
1388
9
Прочие
1388
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1388
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1388
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
788
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
600
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 августа 2019 года № 310
Приложение 7
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Расходы бюджетных программ на 2019 год, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего:

350107
04
Бiлiм беру
31168
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
31168
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31168
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
31168
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
31168
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ақтай шағын ауданы, Атасу көшесі мекенжайында орналасқан № 6 жалпы білім беретін орта мектеп ғимаратының шатырын қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз)
24779
"Қаражал қаласындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектепті ұзарту құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6389
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
310481
1
Тұрғын үй шаруашылығы
189724
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
189724
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19733
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
19733
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
12541
Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайы бойынша сыртқы желілерді қайта құру және тұрғын үй аумағын абаттандыру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4155
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйдің сыртқы желілерін қайта жаңарту және аумағын абаттандыру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
3037
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
169991
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
169991
"Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайы бойынша үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4800
"Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
5596
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
74595
Қаражал қ., Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
85000
2
Коммуналдық шаруашылық
120757
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
120757
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
105120
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
100000
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, 4 кезек

350107
04
Образование
31168
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
31168
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
31168
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
31168
015
За счет средств местного бюджета
31168
Реконструкция кровли здания средней общеобразовательной школы № 6, расположенного по адресу: Карагандинская область, город Каражал, микрорайон Актай, улица Атасуйская (без наружных инженерных сетей)
24779
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал"
6389
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
310481
1
Жилищное хозяйство
189724
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
189724
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19733
015
За счет средств местного бюджета
19733
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
12541
Разработка проектно-сметной документации по проекту: Реконструкция наружный сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4
4155
Разработка проектно-сметной документации по проекту: Реконструкция наружный сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5
3037
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
169991
015
За счет средств местного бюджета
169991
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4"
4800
Разработка проектно- сметной документации по объекту: "Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5"
5596
Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3 (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
74595
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
85000
2
Коммунальное хозяйство
120757
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
120757
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
105120
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
100000
Разработка проектно-сметной документации на подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь

1348
"Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
1886
" Жәйрем кентінің кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
1886
019
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
15637
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
15637
"Қаражал қаласындағы қалалық кітапхана алдындағы скверді абаттандыру" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
7637
"Қаражал қаласында кіре беріс аркасын салу" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8458
2
Спорт
8458
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8458
057
Cпорт объектілерін дамыту
8458
"Қаражал қаласындағы "Горняк" стадионын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8458

1348
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "На реконструкцию канализационных сетей города Каражал, 2 очередь"
1886
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "На реконструкцию канализационных сетей поселка Жайрем, 2 очередь"
1886
019
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
15637
015
За счет средств местного бюджета
15637
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Благоустройство сквера перед городской библиотекой в городе Каражал"
7637
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство входной арки в город Каражал"
8000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8458
2
Спорт
8458
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8458
057
Развитие объектов спорта
8458
Разработка проектно- сметной документации по объекту "Реконструкция стадиона "Горняк" в городе Каражал"
8458